Styl i Uroda

Autorytet płynie z góry

Off 17
Autorytet płynie z góry
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Autorytet płynie z góry

W zasadzie każdy z nas wyraża swoje uczucia nieco inaczej, jednak od dorosłych wiele się uczymy i nabieramy nawyki w dzieciństwie. Rodzina jest od tego aby nas kształtować, dlatego też bardzo ważne jest pielęgnowanie relacji pomiędzy wszystkimi pokoleniami. Warto jest podtrzymywać język i dobre maniery, aby dziecko miał z kogo czerpać wzór. To zaszczyt być autorytetem dla dziecka przez wiele lat, dlatego warto aby rodzice się starali. Rodzina powinna opierać się na komunikacji, jaką pojmą, poznają dzieci i będą wtedy lepiej rozumiały się z rodzicami bez słów.

Dzięki temu nie doświadczą większych kłótni i przykrych sytuacji, co możemy nazwać problemami rodzinnymi. Warto jest z szacunkiem odzywać się do dzieci, aby pokazywać i uczyć je płynnego języka bez używania brzydkich słów. Do tego nie zapomnimy o kulturze osobistej i wszystkich gestach, jakie szybko pojmie dziecko i będzie równie mądrze patrzyło na Świat. Nie wystarczy zrzucać potem winy na szkołę, która nie wychowała naszego dziecka manier, ponieważ pierwszymi nauczycielami jesteśmy my rodzice. Zakładamy rodzinę po coś aby żyło się dziecku w pierwszych latach pięknie.

Jednocześnie wpajamy mu wiele mądrości jaką posiadamy z dotychczasowych doświadczeń póki jeszcze dziecka nie było. Chyba zależy nam na zdrowej atmosferze i panującej miłości.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Modne i wygodne stroje kąpielowe

    Modne i wygodne stroje kąpielowe W tym sezonie osoby, które przede wszystkim kochają stroje dwuczęściowe mogą się poczuć rozczarowane, ponieważ na plaży królują dzisiaj bardzo kolorowe stroje jednoczęściowe z niezwykłymi połączeniami barw, które przyciągają spojrzenia. Można w tych strojach dostrzec przede wszystkim właśnie owe hipnotyzujące wzory oraz grę kolorów, która nie pozwala obok tak ubranej…

  • Fotografia ślubna

    Fotografia ślubna Fotografia ślubna Dzień ślubu to jeden z takich dni, które pamięta się przez całe życie. Pamiątką z tego dnia są oczywiście obrączki ale również filmy i fotografie ze ślubu. Ślub to uroczystość, która musi wręcz być idealna. Piękna suknia, fryzura, garnitur. Wszystko to sprawia, że ten dzień staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Ślub…