Lamodalena modna Polka

Bielizna damska

Off 271

Bielizna damska (10)Chociaż w naszej szafie, w części przeznaczonej na bieliznę, królują zapewne bardzo wygodne i bawełniane majtki oraz wygodne staniki, tuż obok nich powinny się znaleźć przynajmniej dwa seksowne komplety. Zdobądźmy te, w których zawsze będziemy wyglądać świetnie.

Najbardziej seksownym kolorem jest oczywiście czerń. Może ona zawierać dodatkowe barwy, np. czerwień, która kojarzy się z gorącą miłością i rozgrzaniem. Seksowna Bielizna damska to jednak nie tylko biustonosze oraz fikuśne, wycięte majtki. Należą do niej także wszelkiego typu akcesoria – m.in. pończochy. Mężczyźni kochają te zakolanówki, szczególnie gdy są one połączone z obcisłym i wyszczuplającym talię gorsetem. Noszenie takich kompletów nie należy może do najprzyjemniejszych czynności, ale warto czasami tak się poświęcić dla swojego ukochanego.

Jeśli wieczorem założymy na siebie seksowną bieliznę, od razu poczujemy ogromną pewność siebie. Śmiało przejdziemy więc do czynów i zniewolimy swojego mężczyznę, przeżywając niesamowitą przygodę.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Cera

    Cera Kobieta Każda kosmetyczka powie, że wybór kremu do twarzy jest podstawą prawidłowej pielęgnacji każdej cery. Ważne, żeby najpierw udać się do jakiegoś gabinetu, żeby specjalistka określiła jaki rodzaj skóry mamy. Często popełniamy błędy w rozpoznawaniu rodzaju naszej cery. Gdy myślimy, że mamy skórę tłustą, nagle okazuje się, że jest ona sucha i potrzebuje bardziej…

  • Dlaczego warto kupować markowe ubrania?

    Niekiedy ocenia się kupowanie jedynie markowych ciuchów jako rodzaj swoistego snobizmu. I rzeczywiście wiele osób wykorzystuje możliwość założenia modnych ubrań z metka opatrzoną logiem znanej firmy jako okazje do poprawienia swojego poczucia wartości, zaimponowania otoczeniu, pochwalenia się swoim statusem materialnym. Takie osoby wykorzystują modę nie w celu, do którego została wymyślona, czyli do zabawy i…