Styl i Uroda

Chcę być gwiazdą

Off 4
Chcę być gwiazdą
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Chcę być gwiazdą

Od najmłodszych lat mogą być już popularne, gdyż wszystko zawdzięczają. Dzieci znanych gwiazd są ich pociechami, z których jako rodzice są bardzo dumni i z chęcią pokazują je na różnych plenerowych zjazdach. Rodzina jakakolwiek by nie była powinna trzymać się razem i dlatego dzieci gwiazd także udzielają się w ich zawodowym życiu, środowisku, ponieważ im kibicują. Niejednokrotnie zdarza się też, że dzieci idą w ślady rodzica i uprawiają ten sam zawód. Dlatego też w konkretnym środowisku rodzice są jakby trenerami dla swoich dzieci.

Dzieci gwiazd są niezwykle lubiane przez fotoreporterów, dla których wielkim sukcesem jest odkryć następną prawdę na temat tego jakie dziecko urodziło się gwieździe itd. Oczywiście i tutaj miejsce mają różne problemy rodzinne kiedy to np. rodzice, partnerzy rozchodzą się i dziecko gwiazd jest tego świadkiem. Wtedy też dziecko musi znosić wszelkie separacje utarczki z rodzicami, którzy się rozwodzą albo sądzą. Szkoda jest, że muszą to przezywać, ale cóż rodzina osób sławnych niejednokrotnie budowana jest z kart.

Pomimo to dzieci gwiazd są niezwykle śliczne i ubarwiane w czasopismach, miesięcznikach, gdzie też zdjęcia z ich wizerunkami są zamieszczane. To nie od nich zależne jest, że mają rodziców z tak przewrotnego środowiska. Jednak jest to mądra dla nich lekcja na przyszłość.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Szafiarki modna Polka

    Jak być modną? Czy faktycznie chodzi o ubrania? W dzisiejszym świecie moda cały czas się zmienia. Dzisiaj modne mogą być fioletowe sweterki, a jutro zielone spodnie. Jak za nią nadążyć? Co sprawi, że będzie można o nas powiedzieć – modna Polka? Otóż najważniejsze jest to, aby czuć się dobrze w swoim stroju. W niczym nie…

  • Eliza i Zośka

    Kosmetyki a uroda Nie da się ukryć, że każda kobieta uwielbia kosmetyki. Kremy, podkłady, maskary, maseczki wypełniają po brzegi naszą kosmetyczkę. Kiedy jakiś mężczyzna spogląda na nią dziwi się po co nam tyle kosmetyków. My natomiast mamy zawsze wszystkiego mało i ciągle dokupujemy kolejny kosmetyk albo chciałybyśmy wypróbować kolejne nowości, które wchodzą na rynek. Niestety…