Styl i Uroda

Choroby i patologie

Off 8
Choroby i patologie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Choroby i patologie

Jednym z często pojawiających się problemów w wielu rodzinach jest alkoholizm. W patologicznej rodzinie nie ma mowy o spokoju i miłości. Trudno jest współpracować między rodzicami, a dziećmi, kiedy alkohol stoi na drodze ku zrozumieniu i pojednaniu, a przecież w normalnej rodzinie to podstawa. Jednym z największych niebezpieczeństw jest przekazywanie negatywnych wzorców swoim dzieciom. Często nawet nieświadomie, rodzice uczą swoje pociechy codziennego zachowania. Dzieci są doskonałymi obserwatorami i potrzebują rodziców, by nauczyć się co jest dobre, a co złe.

Widując pijanego ojca lub matkę, prawdopodobnie będą w przyszłości zachowywać się podobnie. Nie ma większego autorytetu niż rodzic. Jest to pierwsza osoba, która ma z nami kontakt odkąd tylko pojawiamy się na świecie. Nic dziwnego, że wszystko to, co rodzic nam mówi, uczy, przekazuje uważamy za niepodważalne i najważniejsze. Ludzie, którzy mają problemy z alkoholem, a nie korzystają ze specjalistycznej pomocy, popełniają ogromny błąd. Nie tylko krzywdzą samych siebie wyniszczając swój organizm i psychikę, ale przede wszystkim swoje dzieci.

Te niewinne istoty cierpią najbardziej i nie mają możliwości obrony i ucieczki przed taką sytuacją. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od rodziców. Jest to bardzo poważny problem i nie wolno go lekceważyć.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Dobry tusz do rzęs

    Makijaż Każdej kobiecie zależy na dobrym wyglądzie i właśnie dlatego bardzo często skupiamy się na ładnym makijażu. Jego podstawą będzie dobry tusz do rzęs, który pozwoli na wydłużenie lub podkręcenie rzęs, a także nadanie im głębszego koloru. Dzięki temu nasze oczy będą miały znacznie więcej wyrazu. Niezwykle ważne będą też oczywiście inne kosmetyki, takie jak…

  • Nowe trendy w strojach kąpielowych

    Nowe trendy w strojach kąpielowych Stroje kąpielowe to niezbędny asortyment podczas wakacji. Nie ma co się wybierać na plażę w dresie albo nawet w sukience. To w kostiumie możemy pięknie się opalić, swobodnie popływać, a jeśli wybierzemy kostium pasujący do naszej figury i modny w danym sezonie, będziemy wyglądać bardzo atrakcyjnie. Najpopularniejsze kostiumy kąpielowe stroj-kapielowy-02Oczywiście…