Styl i Uroda

Czas bez opieki

Off 7
Czas bez opieki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Czas bez opieki

Niejednokrotnie są sytuacje, że to kariera staje się ważniejsza od pociech. Wtedy też w rodzinie dochodzi do pomysłu wynajęcia opiekunki albo też wysyłanie swoich dzieci do dziadków. Jest to problem rodzinny z jednej strony, ponieważ dziecku nie będzie poświęcone tyle uwagi rodzica co dziadka i tutaj się koło może zamykać. Wiele rodzin jednak na tym polega, że rodzice szybko wracają do pracy aby zarabiać, zaś dziadkowie zajmują się wnukami. Do tego prowadzić może z jednej strony rozpieszczenie dziecka przez dziadki, a z drugiej strony dziecko nie będzie świadome na tyle kto to jest rodzic i jak ważne wartości mógłby mu przekazać w godzinach kiedy jest np.

w pracy całymi dniami. Czas jest dziś okropny i jednak rodzina traci wiele na relacjach, ponieważ wybiera karierę, a przecież dziecko samo się nie wychowa. Potem skutkiem tego problemu rodzinnego będzie po latach żałowanie rodziców tego czasu, którego nie poświęcili mu. Dochodzi po latach do nadrabiania, ale nie każde dziecko da drugą szansę. Zatem czas rozwoju dziecka jest ważny i każdy maluch potrzebuje matczynej bliskości.

Inaczej potem mogą zdarzać się konflikty międzypokoleniowe, lub też wtrącanie się dziadków w nie swoje sprawy. Dlatego zanim zechcemy wychowywać, zastanówmy się czy aby na pewno my to zdołamy na tę chwilę czynić.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Balsam Johnson

    Balsam Johnson nie musi być nikomu przedstawiany. Jest to jeden z najpopularniejszych produktów, jaki można znaleźć na półkach w drogeriach, sklepach czy aptekach. Skąd bierze się ta niezwykła popularność? Kto rzeczywiście będzie zadowolony z jego używania? Przede wszystkim warto pamiętać, że nawilżanie skóry jest naprawdę istotne, jeżeli chcemy cieszyć się pięknym ciałem i to nie…

  • Hurtownia odzieży używanej

    Pragnąc nabyć ubrania wytworne, stylowe oraz w małej cenie, powinno się udać się do sklepu z odzieżą używaną. Takich sklepów obecnie jest bardzo wiele, jako że panuje moda na nietuzinkowość i indywidualność, jeśli chodzi o ubiór. W sklepach z używaną garderobą, wolno kupić ubrania znanych projektantów, co zachęca bardzo dużo osób. Ubrania w Secondhandach są…