Styl i Uroda

Dobry sen małego

Off 6
Dobry sen małego
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dobry sen małego

Dla młodych rodziców usypianie dziecka to jedno z najtrudniejszych zadań. Z powodu braku snu cierpi nie tylko samo dziecko, ale również dorośli, którzy szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka stale odczuwają zmęczenie. Tryb życia dziecka sprawia, że wymagany czas snu nie może zostać zapewniony. Aby ułatwić sobie zadanie można zastosować jedną z polecanych przez specjalistów metod usypiania. Jedną z metod jest metoda wypłakiwania się.

Stosuje się ją najczęściej wtedy, gdy dziecko uczy się zasypiać we własnym łóżeczku, czy też w osobnym pokoju. Nakarmione, przebrane dziecko kładzie się w łóżeczku, a następnie wychodzi z pokoju. Ponieważ dziecko nie jest przyzwyczajone do samotności zaczyna wówczas płakać. Aby jednak dziecko stopniowo przywykło do przebywania bez ciągłego kontaktu z rodzicem zaleca się stosowanie rosnącego czasu oczekiwania. Pierwszego dnia czekamy trzy minuty przed wejściem do pokoju, drugiego pięć, a następnie czas ten zwiększa się.

Wchodząc do pokoju zawsze należy upewnić się, czy dziecko nie płacze, dlatego że jest głodne, ma mokro, czy też coś mu się stało. Metoda ta wymaga jednak od rodziców mocnych nerwów i samozaparcia. Dziecka nie wolno wchodząc do pokoju brać na ręce ani mówić do niego. To właśnie sprawia, że nie każdy rodzic poradzi sobie z usypianiem w ten sposób.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Tusz do rzęs

    Tusz do rzęs jest podobno najpopularniejszym i najlepiej sprzedającym się kosmetykiem. Nic dziwnego ponieważ potrafi dać ogromny efekt. Podkreśli z łatwością każdy makijaż. Nawet jeśli użyjemy do makijażu samego tuszu to otrzymamy zadowalający efekt. Z tego powodu powinniśmy poświęcić dużo czasu na wybór odpowiedniego produktu. Powinien spełniać nasze wszystkie oczekiwania oraz wymagania. Nie należy zadowalać…

  • Styl na wybiegu

    Styl na wybiegu Praca modelki jest jednym z najciekawszych i zarazem jednym z najbardziej wymagających zawodów na świecie. Na ciężką pracę modelek składa się nie tylko specyficzna dieta, ale przede wszystkim wiele godzin spędzonych w siłowni i salonach masażu. Dobre modelki potrafią się również bardzo szybko przebierać, co stanowi bardzo ważne ogniwo w całej prezentacji…