Modna Polka Kwidzyn

Eliza i Zośka

Off 23
Eliza i Zośka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kosmetyki a uroda

Nie da się ukryć, że każda kobieta uwielbia kosmetyki. Kremy, podkłady, maskary, maseczki wypełniają po brzegi naszą kosmetyczkę. Kiedy jakiś mężczyzna spogląda na nią dziwi się po co nam tyle kosmetyków. My natomiast mamy zawsze wszystkiego mało i ciągle dokupujemy kolejny kosmetyk albo chciałybyśmy wypróbować kolejne nowości, które wchodzą na rynek.

Niestety na takie szaleństwo nie może sobie pozwolić każda z nas. Ściśle jest ono związane z zasobem naszego portfela i nie zawsze możemy kupić dany kosmetyk. Często również zdarza się, że gdy mamy bardzo ważne wyjście, na które czekamy już od wielu tygodni akurat w tej chwili kończy nam się nasz ulubiony kosmetyk albo niszczy. Kiedy wszystko jest już zaplanowane na ostatni guzik, mamy przyszykowany strój, który razem z przyjaciółką wybierałyśmy tygodniami, mamy plany co do wyglądu makijażu zdarza się, że w pośpiechu łamiemy pomadkę lub szminkę albo kończy nam się fluid. Jednak istnieje wiele sposobów na poradzenie sobie nawet w tych najgorszych sytuacjach. Kiedy skończyła się nam maskara warto rozciąć opakowanie i dodać odrobinę kremu nawilżającego, po czym nałożyć na twarz. Osiągniemy wtedy podwójny sukces, gdyż będziemy miały idealnie zatuszowaną cerę i odpowiednio nawilżoną. Ten sposób wygładzisz skórę i ujednolicisz jej kolor. A na problem ze złamaną pomadką najlepszy jest sposób, który polega na tym, że podgrzewasz nad płomieniem świecy kawałek szminki, który się złamał (przez około minuty) a następnie dociskasz całość do reszty, która została w osłonie. Pożądany efekt będzie możliwi po dosłownie chwili gdy całość się sklei.

Zatem istnieją sposoby, które uratują nasze kosmetyki przez zniszczeniem albo skończeniem, w momencie kiedy zazwyczaj w momencie kiedy kobieta załamuje ręce w bezradności.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Zegarki Lorus

    Dziesiątki lat temu zegarek był po prostu narzędziem, za pomocą którego odmierzano czas. Dziś sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Odpowiednio dobrany zegarek bywa ważnym dodatkiem kreacji oraz elementem podkreślającym naszą urodę. Wszak moda to nie tylko ubrania, buty czy fryzura. Oferta na rynku jest bardzo bogata ? szeroki wybór powoduje czasem wręcz trudność podjęcia decyzji…

  • Fotograf na ślub

    Czy którykolwiek fotograf może wykonać dobre zdjęcia ze ślubu? Niestety nie – na rzecz tego faktu przemawiają mocne argumenty. Przede wszystkim fotograf na ślub, jeśli ceremonia odbywa się w kościele, musi posiadać zaświadczenie udowadniające, że odbył stosowne kursy. inaczej przykra niespodzianka może przytrafić się już na początku ceremonii, gdy zamówiony fotograf na ślub nie dostanie…