Zdrowie i Medycyna

Fitness w biurze

Off 7
Fitness w biurze
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Fitness w biurze
Praca za biurkiem daje możliwość ćwiczenia, z czego, w trosce o własną sylwetkę, warto skorzystać.
Do dyspozycji mamy krzesełko, zatem usiądźmy na nim wygodnie, wyprostujmy plecy. Następnie pochylmy głowę tak, by znalazła się ona pomiędzy naszymi kolanami (być może warto uprzedzić o naszych poczynaniach koleżanki i kolegów). Ręce powinny luźno opadać na podłogę i dotykać jej. W takiej pozycji należy pozostać 3 sekundy, następnie podnieś tułów i rozluźnić się. Odczekać ponownie 3 sekundy i powtórzyć ćwiczenie jeszcze 4 razy. Ćwiczenie to doskonale zwalcza odstający brzuszek.
Kolejne ćwiczenie na smukłą talię wykonać można wykorzystując krzesło obrotowe. Siedząc na nim głęboko i przytrzymując się mocno biurka należy skręcać energicznie biodrami raz w prawą, raz w lewą stronę, przy czym barki i tułów muszą być wyprostowane i nie ruszać się. Ćwiczenie należy powtórzyć w serii 20 skrętów w prawo i 20 w lewo.
W przypadku konieczności popracowania nad udami polecamy wykonanie kolejnego ćwiczenia, także z wykorzystaniem krzesła. Należy na nim usiąść tak, by kolana tworzyły kąt prosty. Nie zmieniając kąta podnosimy jedną nogę w górę i napinamy mięśnie uda. Następnie opuszczamy nogę i podnosimy drugą. Każdą nogę podnosimy 20 razy.

Przy odrobinie samodyscypliny oraz wprowadzeniu do naszego życia ruchu i zmian w żywieniu poprawić możemy swoją sylwetkę a tym samym samopoczucie.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Styl na wybiegu

    Styl na wybiegu Praca modelki jest jednym z najciekawszych i zarazem jednym z najbardziej wymagających zawodów na świecie. Na ciężką pracę modelek składa się nie tylko specyficzna dieta, ale przede wszystkim wiele godzin spędzonych w siłowni i salonach masażu. Dobre modelki potrafią się również bardzo szybko przebierać, co stanowi bardzo ważne ogniwo w całej prezentacji…

  • Skórzane portfele damskie

    Wciąż nosisz w swojej torebce portmonetkę pamiętającą czasy szkoły średniej? Twój stary portfel wygląda, jakby przejechał po nim pociąg? Myślisz, że to nie szkodzi, bo i tak nikt tego nie zauważy? Mylisz się. Diabeł tkwi w szczegółach i warto pamiętać, że to one bardzo często przyciągają uwagę przypadkowych osób. Portfel, który podczas płacenia wyciągniemy w…