Styl i Uroda

Jak sobie radzić

Off 7
Jak sobie radzić
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak sobie radzić

W życiu spotykają nas różne sytuacje. Często stoimy na zakręcie, podejmujemy decyzje od których bardzo wiele zależy i bierzemy na siebie wielką odpowiedzialność. Są jednak rzeczy, na które wpływu nie mamy. Czasem jedno z rodziców umiera nim dzieci zdążą dorosnąć i dojrzeć. W takich sytuacjach bardzo trudno jest przetrwać rodzinie. Żal i ból po stracie ukochanej osoby jest olbrzymi, a pustki nic nie jest w stanie zapełnić. Pomocna może być wizyta u psychologa.

Rodzina powinna się w takich chwilach trzymać razem i dbać o siebie bardziej niż zwykle. Trzeba pamiętać jakie priorytety są najważniejsze. Z pewnością taka sytuacja niesie z sobą wiele stresów i zawirowań. Ludzie zmieniają się pod wpływem takich wydarzeń. Zdarza się, że diametralnie i bezpowrotnie. Dzieci zazwyczaj szybciej dojrzewają, gdy tracą kogoś ważnego: ojca lub matkę, zwłaszcza, kiedy mieli z nimi dobry kontakt. Stają się poważniejsze i ostrożniejsze.

Rodzice to nasi towarzysze na długiej drodze życia. Są z nami w chwili narodzin, kiedy idziemy do szkoły, gdy się zakochujemy, gdy bierzemy ślub. Kiedy w którymś momencie jedno z rodziców znika, w psychice zostaje wielka dziura. Czas leczy rany, ale tak wielkie rany na zawsze pozostawiają ślady. Tęsknota jest okrutna i jeśli zabraknie w takiej chwili miłości i wsparcia, życie staje się potwornie ciężkie.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Masaż twarzy

    Masaż twarzy Bardzo dobrym sposobem na relaks skóry twarzy jest wykonanie masażu twarzy. Masaż taki wykonuje się w gabinetach kosmetycznych, chcociaz taki amatorski masaż można również wykonywać samemu. Generalnie dobrze jest go robić na przykład wieczorem, wystarczy poświęć kilka minut na to, by dodatkowo odprężyć i zrelaksować skórę. Masaż powinno wykonywać się od środka do…

  • Koszulki z nadrukiem

    Zbliżają się urodziny albo imieniny mężczyzny, który jest bliski Twojemu sercu i nie wiesz co mu kupić? Już coraz mniej czasu, a Ty nadal nie masz żądnego pomysłu? Moim zdaniem najlepszym prezentem dla niego będzie to, że spędzisz z nim czas! Zatem zabierz go na wycieczkę rowerową, do kina albo po prostu na spacer! Spokojnie…