Blog

Kredyt mieszkaniowy dla osób prowadzących swój biznes

Off 6

Kredyt mieszkaniowy dla osób prowadzących swój biznes

Osoby prowadzące własny biznes często zastanawiają się nad tym jak długo trzeba prowadzić działalność, aby móc liczyć na przychylne traktowanie banków w czasie starania się o uzyskanie kredytu mieszkaniowego?

Niestety, o kredyt mieszkaniowy przy prowadzeniu własnej firmy wcale nie jest łatwo.

Zdecydowanie najłatwiej jest otrzymać taką usługę jeśli mamy pracę na stały etat od kilku lat. Aby móc w ogóle poważnie myśleć o staraniu się o kredyt mieszkaniowy, trzeba pochwalić się stażem w prowadzeniu firmy: według banków bezpieczna granica to dwa lata, bowiem dopiero po dwóch latach od założenia firmy można powiedzieć cokolwiek o kondycji przedsiębiorstwa i o tym jakie są jego perspektywy.

Istnieją oczywiście też banki, według których dopiero pięcioletni staż w prowadzeniu firmy będzie wystarczający.

Własny biznes trzeba także prowadzić skutecznie – konieczne będzie przedstawienie naszych zeznań PIT z ostatnich lat działania firmy, gdzie wykazane będą nie tylko nasze obroty, ale także nasze dochody z tych obrotów.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Ważna rola koszuli

    Najczęściej wybierane jest rozwiązanie połowiczne, które ma zadowolić obie zainteresowane strony. Taką osobę karze się finansowo i odsuwa na kilka miesięcy od prowadzenia programu. Po tym czasie telewidzowie zapominają raczej o wcześniejszej wpadce a jeśli pamiętają to zdążyli już przebaczyć wcześniejsze winy. To wszystko pokazuje jak ważne jest w telewizji, by zadbać o swój wygląd…

  • Zacznij błyszczeć

    Jeśli kiedyś zastanawiałaś się, czy możesz, teraz nie musisz już pytać. Moda na lata osiemdziesiąte wróciła, a wraz z nią przyzwolenie na wszechobecny błysk. Nie przejmuj się tym, co powiedzą ludzie. Masz swoje pięć minut i wykorzystaj je. Zawsze chciałaś mieć kurtkę obszytą cekinami lub srebrną spódnicę? Teraz możesz. Niedługo sylwester, więc jeszcze lepiej, będziesz…