Zdrowie i Medycyna

Kryzys w związku

Off 7
Kryzys w związku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kryzys w związku

Kryzys w związku, wypalona namiętność, nuda w sypialni to problem coraz większej ilości par. Czy można temu jakoś zaradzić? Nie ma się co oszukiwać – nie zawsze. Jeżeli dwoje ludzi przestało się kochać żadne rady specjalistów nie będą w stanie tego zmienić. Jeżeli jednak para tęskni po prostu za dawną świeżością, dawnymi emocjami niejednokrotnie wystarczy odrobina dobrej woli i szczypta pomysłowości.

Na podniesienie temperatury w sypialni seksuolodzy radę mają prostą – bądź inicjatorką, nie tylko uczestniczką, dawaj, nie tylko bierz i, wreszcie – zaszalej, wprowadź coś nowego, bądź pomysłowa, oryginalna, uwodzicielska. Sposobów na sypialnianą kreatywność też można znaleźć kilka. Niektórzy proponują triki rodem z Kamasutry. Fakt, niektóre z nich niewątpliwie są godne uwagi i warte wprowadzenia do wieczornego menu. Jeżeli jednak nie jesteś do końca otwarta na taką formę eksperymentowania a zapamiętanie pozycji „taczek” czy „skaczącej żaby” nastręcza ci trudności możesz zastosować inny i wcale nie mniej skuteczny trik – sypialniane przebieranki.

Przebieranki to oczywiście tylko jedna z podpowiedzi. Myślę, że równie skuteczne będą klasyczne erotyczne fatałaszki, np. dwuczęściowy purpurowy komplet złożony ze stanika bez miseczek i stringów z pęknięciem z przodu.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Obrzęki pod oczami

    Obrzęki pod oczami Obrzęki pod oczami są dość powszechną dolegliwością o charakterze kosmetycznym. Czasem, jeśli nie udaje się ich usunąć domowymi sposobami, a dodatkowo czujemy się gorzej niż normalnie, wówczas warto sprawdzić czy poprawne są wyniki naszych badań. Podkrążone, obrzęknięte powieki mogą wskazywać na problemy z funkcjonowaniem nerek. Jeśli jednak obrzęki wynikają z przyczyn czysto…

  • Jak zaaranżować wygodny salon

    W salonie przeważnie oglądamy telewizję i wypoczywamy powinno więc być odpowiednio urządzone. Jeżeli nie potrafimy ładnie ozdobić czy urządzić naszego miejsca do odpoczynku to możemy zatrudnić kogoś, kto wyjątkowo dobrze zajmie się aranżacją salonu, ale oczywiście zrobi to pod naszym okiem, bo wszystko czy to kolory muszą zostać zaakceptowane. Na początku więc powstaje projekt całego…