Modna Polka sukienki

Lustro do makijażu

Off 166

Lustro do makijazu (7)Ostatnio remontowaliśmy z mężem nasze mieszkanie. Nie jest ono zbyt duże, dwa pokoje, razem ok 50 metrów, ale naszej dwójce w zupełności wystarcza. Pewnie i trójce wystarczy, ale to dopiero za jakiś czas, jak pojawi się maleństwo ( dopiero za 2,3 lata).
W rodzinnym domu dzieliłam pokój z 2 siostrami. Było zabawnie, czasem nerwowo, ale zawsze świetnie się rozumiałyśmy. Umeblowanie pokoju było standardowe, szafy, łóżka i biurko. Nic wymyślnego. A mi od zawsze marzyła się toaletka.
Teraz, kiedy nasza sypialnia miała przejść remont, wiedziałam, że chcę to marzenie zrealizować. Powiedziałam o tym mężowi, trochę oponował, ale w końcu zgodził się że łózko może być ciut węższe, tak bym mogła zrealizować swoje marzenie. Choć nie raz  mówił, że nie rozumie po co mi lustro do makijażu w sypialni. Zgodził się. Od zawsze wiedziałam, że trafiła mną człowieka skorego do kompromisów. Ja też zgodziłam się by w pokoju dziennym pozostało playstation.
Tak, miłość to sztuka kompromisów. Dzięki nim życie jest piękne i pozwala nam spełniać marzenia.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Najlepsze serum do rzęs

    Lubisz wykonywać wyraziste makijaże i martwisz się o ich wpływ na kondycję skóry i rzęs? W tym pierwszym przypadku wystarczy regularnie sięgać po dobry krem i stosować najlepsze produkty do demakijażu. W drugim demakijaż również ma znaczenie – musi być staranny, usuwać wszelkie pozostałości tuszu i jak najdelikatniej zdejmować sztuczne rzęsy. Ale to nie wszystko….

  • Zakup koszul i koszulek w Internecie

    Jak powszechnie wiadomo w dzisiejszych czasach niezwykle popularne stały się wszelkie zakupy dokonywane za pomocą sieci Internetowej. Nie jest także tajemnicą, że w ten sposób można obecnie zakupić koszule i koszulki wielu światowych marek. Wystarczy tylko umieć w miarę sprawnie poruszać się po Internecie i zakupienie wymarzonej koszulki nie powinno stanowić większego problemu ani kłopotu….