Styl i Uroda

Mądre postanowienia

Off 7
Mądre postanowienia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mądre postanowienia

Nigdy nie wiemy co też przyjdzie na Świat, jeśli staramy się o pociechę. W rodzinie rzadko ale jednak zdarza się dziecko w czepku urodzone, które niezwykle jest mądre już od pierwszych lat jak tylko zacznie mówić i obserwować rzeczywistość. Wtedy też rodzice mają powód do dumy i naprawdę są szczęśliwi, gdyż wiedzą, że dziecko ich poradzi sobie w szkole a nawet zostanie wysłane o klasę wyżej ze względu na wyższy poziom wiedzy. To naprawdę piękne i szczęście mieć takie dziecko.

Niektóre jednak mądre dzieci wolą pomimo tego zostać z rówieśnikami i edukować się razem nimi. Zatem rodzina nie powinna zmuszać do niczego swojej pociechy, bo tylko może to wzbudzić dodatkowe problemy rodzinne. Owszem, ze mogłoby wcześniej skończyć szkołę i nauczyć się naprawdę mądrych rzeczy, jednak po co przerywać mu kiedy zaklimatyzuje się w klasie dotychczasowej. Problemy rodzinne są wtedy jeżeli dziecko mądre nie potrafi zaklimatyzować się w szkole i przeżywa każdą porażkę, każdą ocenę dwóję, jaka przecież mu się nigdy nie zdarza.

Wtedy też rodzice powinni zaingerować i pracować nad psychiką dziecka, ponieważ wszyscy pedagodzy mówią, że takie dzieci mają bardzo chwiejną psychikę i należy je chronić i wzmacniać, bo zwykle są przyzwyczajone do zwycięstw, piątek. Muszą też nauczyć się przyjmować porażki.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • DIETA NA GĘSTE I PUSZYSTE WŁOSY

    Czasami staja się matowe, łamliwe a ich końce się rozdwajają, nie mówiąc już o tym, że przy czesaniu zostaje ich na szczotce niepokojąca duża ilość. Czegoś im brakuje i koniecznie trzeba im tego dostarczyć, aby znowu były piękne, lśniące i mocne. To, czego im najbardziej potrzeba to: 1. Magnez, który sprawia, że włosy stają się…

  • Jak często obcinać włosy?

    Jak często obcinać włosy? Tak na dobrą sprawę nie ma reguły, która sztywno zakładałaby określony czas w jakim kobieta powinna się pojawić w salonie fryzjerskim w celu obcięcia czy też podcięcia włosów. Kobietom włosy rosną w bardzo różnym tempie więc jest to sprawa dość indywidualna. Natomiast to, że włosy powinno się podcinać przynajmniej jeden centymetr…