Styl i Uroda

Mama do pracy

Off 8
Mama do pracy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mama do pracy

Z wielu powodów młode mamy pragną dziś wrócić do pracy w niedługim czasie po urodzeniu dziecka. Obawą, jaka rodzi się wówczas najczęściej jest to, czy kobieta będzie umiała połączyć rolę mamy z karierą zawodową i czy dziecko na tym nie ucierpi. Po za tym wiele kobiet martwi się, czy po dłuższej przerwie zawodowej będzie umiało podołać tak samo dobrze obowiązkom w pracy, jak miało to miejsce przed pojawieniem się dziecka. Mamy martwią się, czy dziecko poradzi sobie bez ich stałej obecności. Najważniejsze w procesie powrotu do pracy okazuje się wsparcie partnera.

Wynika to z faktu, iż to czy kobieta ponownie podejmie zatrudnienie wpływa nie tylko na jej życie, ale również na całą rodzinę. Obowiązki, które dotychczas brała ona na siebie muszą zostać rozdzielone innym członkom rodziny. Wspólna opieka nad dzieckiem jest łatwiejsza i mniej męcząca. Związek partnerski oznacza, że obowiązki muszą zostać podzielone, a partnerzy powinni nawzajem pomagać sobie w chwilach trudności. Mamy wracające do pracy musza zdawać sobie sprawę, że poświęcenie części dnia na pracę sprawi, że nie będą mogły przykładowo codziennie wyprasować ubrań, czy też utrzymać idealnego porządku.

Warto jednak pamiętać, że praca ponad siły nie uszczęśliwi ani nas, ani partnera, a tym bardziej dziecka. Prasowanie raz w tygodniu w zupełności wystarczy.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Solarium.

    Solarium. Solarium jest pewnego rodzaju zabiegiem kosmetycznym mającym na celu poprawienie kobiecego wyglądu. I rzeczywiście ładnie, delikatnie opalona skóra wygląda niezwykle atrakcyjnie. Jednak prawda o solariach jest taka, że przy dłuższym i zwłaszcza bardzo intensywnym korzystaniu stają się szkodliwe. I wobec tego, jeśli kobiecie zależy na tym, by swoją urodę poprawić a nie pogorszyć powinna…

  • W jaki sposób przygotować się do swojej studniówki?

    Studniówka to dzisiaj tak samo istotna uroczystość jak niegdyś – jednakże to co się zmieniło, to niewątpliwie to, że dzisiaj szalenie rozpowszechnione są takie studniówki, które tak naprawdę bardziej przypominają uroczysty bal, przyjęcie weselne. Można powiedzieć, że studniówka to tak czy siak jedno z najistotniejszych wydarzeń w trakcie naszego życia. W takim razie trochę się…