Zdrowie i Medycyna

Mocniejsze sposoby na zmarszczki

Off 11
Mocniejsze sposoby na zmarszczki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mocniejsze sposoby na zmarszczki

Chcąc oszukać metrykę i wyglądać młodziej można zdecydować się na jeden z zabiegów upiększających i odmładzających, w wyniku których zmarszczki zostają wypełnione a owal twarzy poprawiony.

Poddanie się zabiegom, których zadaniem jest wypełnienie zmarszczek daje natychmiastowe efekty w postaci gładkiej skóry. Taki obraz utrzymuje się przez 6-10 miesięcy, w zależności od indywidualnych cech pacjenta. Po tym okresie substancje użyte do zabiegu wchłaniają się.
Wybór jest dość duży a zabiegi z tej serii to: Styl Age, Voluma , Juvederm, Princess czy Surgiderm wykonywany na bazie kwasu hialuronowego.
Innym zabiegiem, na efekty którego należy odczekać nieco dłużej jest Skulptra. Zabieg ten regeneruje naturalny kolagen, dzięki czemu skóra staje się wygładzona i podciągnięta.
Aby osiągnąć zadowalające rezultaty konieczne jest poddanie się dwóm lub trzem sesjom. Efekt zabiegu utrzymuje się przez dwa lata. Po tym czasie skóra powraca do naturalnych procesów starzenia się.
W ostatnich latach niezwykle popularny stał się botoks. Polega on na wstrzyknięciu specjalnej substancji, która unieruchamia mięśnie, wygładza zmarszczki oraz hamuje proces powstawania nowych. Efekt widoczny jest po 2-14 dniach i utrzymuje się przez 6-8 miesięcy. Jego działanie dotyczy zmarszczek mimicznych, wobec czego najczęściej stosowany jest na kurze łapki oraz na czoło.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Jak panie mogą uwydatniać swoje walory?

    Warto mieć na uwadze, że w wielu przypadkach piękne panie niejako zapominają o tym w jaki sposób dbać o swoją urodę. A w końcu to niejako obowiązek kobiety, aby zadbać o siebie. Zapewne feministki się obruszą, ale należy tylko pogodzić się z ich myśleniem. Dobrze, że jakby nie patrzeć kobiety mają dzisiaj wiele alternatyw. Jak…

  • Czy warto rzucić palenie?

    Każdy, kto chce rzucić palenie i dbać chce o swoje zdrowie to najlepiej zrobić to za pomocą tabletek, które działają tak, że rzadziej będziemy sięgać po papierosa albo też może i w ogóle z czasem. Kiedy to chcemy skończyć z paleniem to nie możemy na rezultaty liczyć już pierwszego dnia, bo do tego żeby rzucić…