Lamodalena modna Polka

Modna Polka Gdynia

Off 228
Modna Polka Gdynia
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Modna Polka zimą- co założyć w chłodniejsze dni?
Zima jest porą roku, która wielu osobom kojarzy się z ciemnością, brakiem entuzjazmu i przygnębieniem. Są to stereotypy podyktowane nie tylko ponurą atmosferą i brakiem słońca ale przede wszystkim szarością pojawiającą się na polskich ulicach.
Tak jednak nie musi pozostać. Odpowiedni ubiór, ciekawe zwory i ciepłe kolory pozwolą ożywić monotonny wygląd ulic. Kobiety są z reguły odważniejsze od mężczyzn w zakresie eksperymentów w odzieżą. Dlatego też, każda z kobiet pretendująca do miana „modna Polka” powinna wziąć sprawy w swoje ręce. Sytuacja nie jest trudna a wymaga zaledwie niewielkiego nakładu chęci i odwagi. W tym celu, modna Polka musi pokusić się o płaszcz czy kurtkę w jasnym, barwnym odcieniu. Jeżeli intensywne barwy na tak dużym obszarze sprawiają jednak problem, modna Polka może założyć ciemne okrycie wierzchnie, dodając do niego jaskrawe i rzucające się w oczy dodatki: czapkę czy szal.
Modna Polka to kobieta z charakterem, w związku z czym jej właściwie skomponowana kolorystycznie odzież rozjaśni ponure ulice wielkich miast.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • DIETA DLA GŁADKIEJ I NAWILŻONEJ SKÓRY

    Gdy cera zaczyna być szara, zmęczona, pojawiają się na niej przebarwienia, drobne zmarszczki i zanieczyszczenia oraz traci swoją sprężystość i jędrność to znak, że brakuje jej witamin i innych składników odpowiedzialnych za jej piękny wygląd i nawilżenie. Konieczne jest przyjście jej z pomocą i dostarczenie odpowiednich składników. 1. Witamina A, która zapobiega pogrubieniu i rogowaceniu…

  • Fantastyczne perfumy dla pań

    Dama jest niezwykle zmienna. W głównej mierze zmienia własny styl, w szeregu przypadków również zmieniają się jej nastroje. Czasami pragnie ona choć na chwilę zmienić również własny charakter. Stąd także biorą się te wszystkie zmiany. W pewnych momentach kobieta chce być autentyczną kokietką, wskutek tego też stara się zmienić. Jednak najbardziej przyciągające bywają perfumy, właśnie…