Lamodalena modna Polka

Modna Polka Gdynia

Off 421

Modna Polka zimą- co założyć w chłodniejsze dni?
Zima jest porą roku, która wielu osobom kojarzy się z ciemnością, brakiem entuzjazmu i przygnębieniem. Są to stereotypy podyktowane nie tylko ponurą atmosferą i brakiem słońca ale przede wszystkim szarością pojawiającą się na polskich ulicach.
Tak jednak nie musi pozostać. Odpowiedni ubiór, ciekawe zwory i ciepłe kolory pozwolą ożywić monotonny wygląd ulic. Kobiety są z reguły odważniejsze od mężczyzn w zakresie eksperymentów w odzieżą. Dlatego też, każda z kobiet pretendująca do miana „modna Polka” powinna wziąć sprawy w swoje ręce. Sytuacja nie jest trudna a wymaga zaledwie niewielkiego nakładu chęci i odwagi. W tym celu, modna Polka musi pokusić się o płaszcz czy kurtkę w jasnym, barwnym odcieniu. Jeżeli intensywne barwy na tak dużym obszarze sprawiają jednak problem, modna Polka może założyć ciemne okrycie wierzchnie, dodając do niego jaskrawe i rzucające się w oczy dodatki: czapkę czy szal.
Modna Polka to kobieta z charakterem, w związku z czym jej właściwie skomponowana kolorystycznie odzież rozjaśni ponure ulice wielkich miast.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Sylwestrowa moda

    Noc sylwestrowa to dla wielu kobiet okazja do ubrania najpiękniejszej sukienki, butów na wysokim obcasie i zrobienia sobie mocnego makijażu, nawet gdy na co dzień ubierają się w stylu casual. Jest to ta jedyna impreza w roku, gdy trzeba wyglądać świetnie i modnie. Co w tym roku trzeba ubrać, aby się wyróżnić z tłumu? Moda…

  • Jak panie mogą uwydatniać swoje walory?

    Warto mieć na uwadze, że w wielu przypadkach piękne panie niejako zapominają o tym w jaki sposób dbać o swoją urodę. A w końcu to niejako obowiązek kobiety, aby zadbać o siebie. Zapewne feministki się obruszą, ale należy tylko pogodzić się z ich myśleniem. Dobrze, że jakby nie patrzeć kobiety mają dzisiaj wiele alternatyw. Jak…