Lamodalena modna Polka

Modna Polka Łódź

Off 446

Zgrabna i zadbana sylwetka

Dużym wyzwaniem dla wielu kobiet jest bycie zgrabną, zadbaną i schludnie wyglądającą kobietą. Wiąże się to w dużej mierze z masą wyrzeczeń, które trzeba sobie odmówić by zachować idealną figurę.

Ogromną presję wywierają osoby ze świata biznesu, modelki, piosenkarki i aktorki, które mają idealną figurę jak i również własny niepowtarzalny styl. Jednak wielokrotnie stają się one na oczach całego świata pośmiewiskiem, gdyż nie znają umiaru, który również obowiązuje w modzie. Eksponują one nieraz swoje ciało w wyraźnie za małych kreacjach lub w bardzo ekstrawaganckim stroju. Zatem zdrowy rozsądek na zakupach jest bardzo ważny. Jeżeli nie chcemy stać się powodem plotek naszych koleżanek z pracy lub z otoczenia zadbajmy o to byśmy przestrzegały kilka najważniejszych zasad związanych z modą. Postarajmy się bezbłędnie opanować sztukę kamuflażu, która pomoże nam dyskretnie zatuszować nasze niedoskonałości urody. Pamiętajmy, że każda linia pionowa wyszczupla a natomiast pozioma pogrubia. Jeśli jesteśmy dość pulchnymi osobami unikajmy ubierania się w jasne rzeczy, gdyż one optycznie nas jedynie pogrubiają. Jeśli masz rozbudowane łydki nigdy nie powinnaś ubierać rajstop z połyskiem, gdyż jeszcze bardziej je wypukli. Przy stylizacji ważne jest alby nie tylko tuszować, ale (nawet przede wszystkim) podkreślać to, co atrakcyjne. Pamiętaj, jeśli Twoim atutem są nogi to Np. zakończona falbaną spódnica będzie skupiać na nich uwagę innych oczu. Ubranie z wzorzystego materiału będzie przykuwać naszą uwagę, dlatego też jeśli mamy nieproporcjonalną budowę ciała, pamiętajmy by tylko ten najszczuplejszy kawałek ciała przyozdabiać wzorzystymi materiałami.

Zatem jeśli zaczniesz stosować się do wyżej wymienionych zasad z całą pewnością staniesz się bardzo atrakcyjną kobietą w oczach wielu mężczyzn.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Zegarki Lorus

    Dziesiątki lat temu zegarek był po prostu narzędziem, za pomocą którego odmierzano czas. Dziś sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Odpowiednio dobrany zegarek bywa ważnym dodatkiem kreacji oraz elementem podkreślającym naszą urodę. Wszak moda to nie tylko ubrania, buty czy fryzura. Oferta na rynku jest bardzo bogata ? szeroki wybór powoduje czasem wręcz trudność podjęcia decyzji…

  • Materiały krawieckie

    Szycie  własnych ubrań to marzenie niejednej z nas. Czasem rwiemy włosy z głowy, kiedy na sklepowych półkach nie ma nic, co spełnia nasze oczekiwania. Możemy być pewne, że kiedy modny jest dany model odzieży, na ulicy nosi go co druga kobieta. I tyle wynika właśnie z naszych prób bycia oryginalnymi. Dlatego zdecydowanie warto rozpocząć naukę…