Lamodalena modna Polka

Modna Polka Łódź

Off 256
Modna Polka Łódź
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zgrabna i zadbana sylwetka

Dużym wyzwaniem dla wielu kobiet jest bycie zgrabną, zadbaną i schludnie wyglądającą kobietą. Wiąże się to w dużej mierze z masą wyrzeczeń, które trzeba sobie odmówić by zachować idealną figurę.

Ogromną presję wywierają osoby ze świata biznesu, modelki, piosenkarki i aktorki, które mają idealną figurę jak i również własny niepowtarzalny styl. Jednak wielokrotnie stają się one na oczach całego świata pośmiewiskiem, gdyż nie znają umiaru, który również obowiązuje w modzie. Eksponują one nieraz swoje ciało w wyraźnie za małych kreacjach lub w bardzo ekstrawaganckim stroju. Zatem zdrowy rozsądek na zakupach jest bardzo ważny. Jeżeli nie chcemy stać się powodem plotek naszych koleżanek z pracy lub z otoczenia zadbajmy o to byśmy przestrzegały kilka najważniejszych zasad związanych z modą. Postarajmy się bezbłędnie opanować sztukę kamuflażu, która pomoże nam dyskretnie zatuszować nasze niedoskonałości urody. Pamiętajmy, że każda linia pionowa wyszczupla a natomiast pozioma pogrubia. Jeśli jesteśmy dość pulchnymi osobami unikajmy ubierania się w jasne rzeczy, gdyż one optycznie nas jedynie pogrubiają. Jeśli masz rozbudowane łydki nigdy nie powinnaś ubierać rajstop z połyskiem, gdyż jeszcze bardziej je wypukli. Przy stylizacji ważne jest alby nie tylko tuszować, ale (nawet przede wszystkim) podkreślać to, co atrakcyjne. Pamiętaj, jeśli Twoim atutem są nogi to Np. zakończona falbaną spódnica będzie skupiać na nich uwagę innych oczu. Ubranie z wzorzystego materiału będzie przykuwać naszą uwagę, dlatego też jeśli mamy nieproporcjonalną budowę ciała, pamiętajmy by tylko ten najszczuplejszy kawałek ciała przyozdabiać wzorzystymi materiałami.

Zatem jeśli zaczniesz stosować się do wyżej wymienionych zasad z całą pewnością staniesz się bardzo atrakcyjną kobietą w oczach wielu mężczyzn.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Oliwka dla dzieci Johnson

    Oliwka Johnson Skóra małych dzieci wymaga odpowiedniej troski i pielęgnacji dostosowanej do jej wymagań. Przede wszystkim musi być regularnie nawilżana – w tej roli oliwka dla dzieci Johnson sprawdza się świetnie. Po drugie, trzeba też zwrócić uwagę na skład kosmetyków. Chodzi głównie o to, by nie wywoływały podrażnień i alergii na skórze maluchów, która dopiero…

  • Brzuch

    Brzuch Kobieta Odstający lub z fałdami brzuch nikogo nie zachwyca zamiast narzekać trzeba się wziąć ostro za siebie trochę wyrzeczeń dyscypliny i pielęgnacji przyniesie dobry skutek i nic nie stanie na przeszkodzie aby włożyć obcisłą sukienkę należy jeść częściej i mniej należy unikać potraw tłustych i wzdymających ostatni posiłek zjeż przed godziną osiemnastą .Ćwicz najlepiej…