Modna Polka Białystok

Modna Polka

Off 24

Gala Mody i Stylu

W dniu dzisiejszym odbędzie się coroczna Gala Moda i Styl w hotelu Sheraton. Jest to niecodzienne wydarzenie ponieważ jest to Gala jubileuszowa. Tak, już dziesiąty raz spotkają się projektanci i znane osobistości świata mody.

Gala stała się jakby tradycją i ważnym wydarzeniem dla ludzi świata mody. Skupia ona znane osoby nie tylko z firm odzieżowych czy agencji modelek ale również projektantów czy ludzi polityki, rozrywki, kultury. Dla Mody jest to impreza prestiżowa.

Podczas tej imprezy zostanie zaprezentowanych kilka kolekcjinie tylko publiczności ale również jury, które przyzna statuetki “enda”. Każdy projektant marzy aby dostać taką nagrodę bo jest to duże i ważne wyrużnienie, otwierające drzwi mody światowej. Konrad Parola będzie przezentował swoja ostatnią kolekcję przeznaczona dla mężczyzn.

Dodatkowo zostały przewidziane atrakcje rozrywkowe na przykład recital Paulli czy pokaz najnowszych modeli motocykli Ducati. Przewidziany jest również pokaz tańca oraz poczęstunek w postaci bankietu.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Modna Polka Gdynia

    Modna Polka zimą- co założyć w chłodniejsze dni? Zima jest porą roku, która wielu osobom kojarzy się z ciemnością, brakiem entuzjazmu i przygnębieniem. Są to stereotypy podyktowane nie tylko ponurą atmosferą i brakiem słońca ale przede wszystkim szarością pojawiającą się na polskich ulicach. Tak jednak nie musi pozostać. Odpowiedni ubiór, ciekawe zwory i ciepłe kolory…

  • Długie sukienki na wesele

    Wesele to wyjątkowa chwila w życiu młodej pary. Planują ją w najdrobniejszych szczegółach na wiele miesięcy wcześniej. Chcą, by wszystko wypadło perfekcyjnie i zapraszają bliskie osoby, rodzinę i przyjaciół, by razem z nimi celebrowała ten wyjątkowy czas. Goście powinni pamiętać, że wesele to okazja, która wymaga odpowiedniego ubioru. Jest on oznaką szacunku dla młodej pary…