Styl i Uroda

Narkotyki i używki

Off 5
Narkotyki i używki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Narkotyki i używki

Są osoby, które zajmują się sprzedażą narkotyków. I na pewno nie chcielibyśmy, aby nasze dzieci miały z nimi styczność. To mogłoby stanowić dla nich bardzo poważne zagrożenie. Przecież uzależnić od narkotyków można się w bardzo szybki sposób. Warto również uważać na imprezach szkolnych. W niektórych przypadkach narkotyki są podawane do napojów, czy cukierków, a my nie jesteśmy o tym poinformowani. Tak więc spożywanie już takiego posiłku jest w stanie nas uzależnić.

Również musimy starać się wypracować odpowiednie podejście do osób, które posiadają narkotyki. Rodzice muszą zaznaczyć swoim dzieciom, że nie powinni z nimi utrzymywać kontaktu. Przecież poprzez takie działanie mogliby zepsuć całe swoje życie. Dobrze jest im to wytłumaczyć. W ten sposób będą mogli się opamiętać i zrozumieć, że przyjmowanie narkotyków, to tylko strata czasu i głupie działanie, które może nawet nas zabić. Poza tym dobrze byłoby, aby rodzice zapewniali dzieciom pod tym względem dobry przykład. Czyli sami nie powinni przyjmować żadnej formy narkotyków.

Przecież w takim razie ich nauki nie miałyby najmniejszego sensu. Mówili by co innego, a co innego robili. Na pewno nie posiadaliby wtedy u dzieci odpowiedniego autorytetu. Dlatego stanowiłoby to wysokie zagrożenie, że nasze dziecko także będzie sięgać po narkotyki.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Celuit

    Celuit Kobieta Walkę z intruzem zacznijmy od zaprowadzenia zmian w naszej diecie, która odgrywa zasadniczą rolę. Jeśli chcemy wyeliminować wroga, musimy z naszego menu usunąć zbędne węglowodany i tłuszcze oraz gotowe dania z puszek i torebek. Smażenie zastąpmy gotowaniem lub pieczeniem. Zamiast podgryzać ciasteczka, paluszki i chipsy, jedzmy owoce i warzywa. Zawierają one antyoksydanty (witaminy…

  • Tabletki na porost włosów

    Wypadanie włosów może okazać się prawdziwą zmorą, zwłaszcza, jeśli włosy lecą garściami. Wówczas nie warto zwlekać, podejmując odpowiednie kroki, które mogą przeciwdziałać temu problemowi. Jedną z metod jest sięgnięcie po tabletki na porost włosów. Wzmocnią one włosy od wewnątrz, stymulując ich porost, a także wyeliminują przyczyny wypadania włosów. Tabletki na porost włosów cechują się wysoką…