Styl i Uroda

Nastoletnie dzieci kłamią

Off 17
Nastoletnie dzieci kłamią
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nastoletnie dzieci kłamią

Jest wiele sytuacji kiedy nie bardzo układa się wszystko tak jakbyśmy sobie tego życzyli. W rodzinie bardzo ważne jest aby rodzice nie przesadzali z nadopiekuńczością, ponieważ może ona odstraszyć nastolatka od mamy. Jeżeli nadchodzi wiek około 16 lat, to dorośli powinni stonować z wypytywaniem dziecka o szczegóły planów na dzień, jak było w szkole itp. Inaczej bardzo łatwo o problemy rodzinne, gdyż nastoletnie dziecko szybko zrozumie, że nie ma co za dużo mówić.

Czasami bywa też tak, że dziecko jak za dużo zwierzy się, to potem rodzina zaczyna to wykorzystywać. Mówi się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, tak też dorośli nie znają umiaru i jak dziecko zacznie się zwierzać, to potem rodzice sami przesadzają z pytaniami. Jest to problem rodzinny, który najlepiej rozumieją dzieci. Rodzicom trudno jest cokolwiek wpoić ponieważ są głowami rodziny i uważają, że większość robią całkiem dobrze, dla dobra dziecka.

Jednak to, że od dawna mówimy do nich tato/mamo, to nie znaczy, że będąc dzieckiem nie mamy prawa do własnej prywatności. Niech wskazówką będzie dla tych co jeszcze nie zostali rodzicami, a nimi będą, że dziecko ma nieco inny stosunek do niektórych wartości, zupełnie inaczej spogląda na Świat, bo ma jeszcze czas na zamartwianie się. Możemy więc wypośrodkować wszystko jeżeli tylko chcemy.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Celuit

    Celuit Kobieta Walkę z intruzem zacznijmy od zaprowadzenia zmian w naszej diecie, która odgrywa zasadniczą rolę. Jeśli chcemy wyeliminować wroga, musimy z naszego menu usunąć zbędne węglowodany i tłuszcze oraz gotowe dania z puszek i torebek. Smażenie zastąpmy gotowaniem lub pieczeniem. Zamiast podgryzać ciasteczka, paluszki i chipsy, jedzmy owoce i warzywa. Zawierają one antyoksydanty (witaminy…

  • Ważna rola koszuli

    Najczęściej wybierane jest rozwiązanie połowiczne, które ma zadowolić obie zainteresowane strony. Taką osobę karze się finansowo i odsuwa na kilka miesięcy od prowadzenia programu. Po tym czasie telewidzowie zapominają raczej o wcześniejszej wpadce a jeśli pamiętają to zdążyli już przebaczyć wcześniejsze winy. To wszystko pokazuje jak ważne jest w telewizji, by zadbać o swój wygląd…