Styl i Uroda

Patologia w rodzinie – sposoby

Off 11
Patologia w rodzinie – sposoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Patologia w rodzinie – sposoby

Współcześnie możemy spotkać się z rodzinami patologicznymi. Najczęściej jest to rodzina wielodzietna, która ze względu na brak możliwości zatrudnienia boryka się z problemem ubóstwa, biedy oraz na pewno alkoholizmem. Dzieci pochodzące z takiej rodziny skazane są same na siebie. Samodzielnie troszczą się o siebie oraz swoje rodzeństwo, które jest najważniejsze. Jeden z rodziców podejmuje się każdej pracy dorywczej, która przynosi pewne pieniądze.

Także rodziny patologiczne utrzymują się z tego co daje im państwo czyli zasiłków, rodzinnego czy też jakichś innych pomocy finansowych jak również korzysta z pomocy swoich sąsiadów oraz innych często nieznanych ludzi. W takich domach dzieci nie mają warunków do nauki a tym samym mogą być zaniedbane, niedożywione czy też bite. Większość takich rodzin nie jest stać na opłacenie rachunków co z kolei wpływa na odcięcie prądu i często wody. Dlatego są to ludzie zaniedbani, nie mający co jeść jak również w co się ubrać. Po części jest to wina osób dorosłych, którym brak jest zaradności i nie widzą wyjścia z ich trudnej sytuacji.

Państwo oferuje tym rodzinom pomoc finansową jednak nie zawsze przeznaczona jest ona na szczytny cel. Często wszystkie pieniądze z takiej zapomogi jeden ze współmałżonków przeznacza na alkohol. Niestety w tych rodzinach cierpią dzieci.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • W jaki sposób przygotować się do swojej studniówki?

    Studniówka to dzisiaj tak samo istotna uroczystość jak niegdyś – jednakże to co się zmieniło, to niewątpliwie to, że dzisiaj szalenie rozpowszechnione są takie studniówki, które tak naprawdę bardziej przypominają uroczysty bal, przyjęcie weselne. Można powiedzieć, że studniówka to tak czy siak jedno z najistotniejszych wydarzeń w trakcie naszego życia. W takim razie trochę się…

  • Ciężki związek

    Ciężki związek Kobieta Jeśli ona rządzi w związku, a ty tego nie chcesz, coś ci nie odpowiada, powiedz jej o tym.Dwoje ludzi ma inne charaktery, inne osobowości, inne zainteresowania. Są ze sobą, gdyż się kochają. Chcą stworzyć związek trwały, ale problemem jest manipulacja ze strony kobiety. Ona wie, jak owinąć go wokół swojego palca dla…