Zdrowie i Medycyna

Pelling na gładkie ciało

Off 4
Pelling na gładkie ciało
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Pelling na gładkie ciało
Zastosowania peelingu wymaga nie tylko sama twarz, ale całe ciało. Każdego dnia można stosować peelingujący żel pod prysznic, jednak raz w tygodniu powinniśmy sięgnąć po ziarnisty peeling, który pozwoli nam osiągnąć świetny rezultat.
Peeling do ciała zawiera drobinki znacznie grubsze, aniżeli te zawarte w peelingu do twarzy. Popularnymi składnikami są zmielone pestki owoców, łupiny orzechów, niekiedy też piasek czy kryształki soli morskiej lub cukru.
Peeling należy wykonywać raz w tygodniu po wcześniejszym umyciu skóry. Preparat ten wymaga aplikacji na wilgotną skórę i delikatnego masowania od stóp ku górze. Miejsca, gdzie skóra jest grubsza, a więc na łokciach, kolanach i udach należy masować mocniej, natomiast tam, gdzie jest delikatna, znacznie łagodniej. Do skóry twarzy, szyi i dekoltu zaleca się zastosowanie peelingu drobnoziarnistego.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Jak powinny wyglądać eleganckie zaproszenia ślubne?

    Niezwykle istotnym i ważnym elementem każdej uroczystości ślubnej jeszcze w czasie przygotowań jest zakup odpowiednich zaproszeń ślubnych. Pary młode stają przed trudnym zadaniem wyboru spośród setek tysięcy wzorów i kolorów. W tym artykule postaramy się opisać jak powinny wyglądać zaproszenia weselne tak by nie zgorszyły jego odbiorcy i by zdecydował się na wzięcie udziału w…

  • Medycyna estetyczna

    Nie jest tajemnicą, że chyba większości z nas zależy na atrakcyjnym wyglądzie. Odpowiedni makijaż, fryzura, ubrania czy dodatki potrafią zdziałać w tej kwestii bardzo wiele. Niestety, zdarza się również tak, że na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Wtedy z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna. Jeszcze kilkanaście lat temu wszelkie ingerencje chirurgiczne w wygląd uważane były…