Zdrowie i Medycyna

Pielęgnacja stóp

Off 5
Pielęgnacja stóp
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Pielęgnacja stóp

Jest takie miejsce w Warszawie … gdzie stopom zapewniają czekoladową rozkosz, i to w sensie dosłownym. Do czekoladowej kąpieli stóp dodają do picia filiżankę aromatycznej czekolady. Czyli takie coś słodkiego dla stóp i dla podniebienia.

Myślicie, moi Drodzy, że to może pijalnie czekolady Wedla – oprócz serwowanej od pokoleń czekolady pitnej – zaczęły serwować w postaci kąpieli czekoladę stopom konsumentów? I tu przecież rodziłoby się pytanie: a co z dłońmi: gorsze? A może myślicie, że to jakiś wymysł, bujda albo niewydarzony żart? Nic podobnego. Sprawdzić to możecie sami w Millennium Plaza (Aleje Jerozolimskie 123 A, Warszawa) na parterze, w Salonie Fryzjerskim o nazwie In Harmony. Najpierw miłe Panie wykąpią Wasze stopy w niezbyt gęstym czekoladowym, aromatycznym roztworze, później zaserwują Waszym stopom cukrowy peeling (jak sama nazwa wskazuje – też słodki), później nałożą na Wasze stopy czekoladową maskę, nie zapominając, rzecz jasna, o wyżej rzeczonej filiżance czekolady, tym razem do picia. A wszystko po to, by Wasze stopy były jedwabiście gładkie, elastyczne, nawilżone i zregenerowane. Na randkę przecież jak znalazł! To się nazywa styl i szyk!

A jak cenowo? Dla porównania: u Wedla filiżanka czekolady do picia kosztuje 12 zł. W In Harmony cały zabieg (stopy + podniebienie) to wydatek rzędu 120 zł. Czy to drogo? Bo tak można kalkulować: jeśli od 120 zł odejmie się filiżankę czekolady za 12 zł, to zostanie 108 zł, czyli po 54 zł na stopę. I jest na to sposób: można wyrwać się na czekoladową rozkosz do In Harmony w dni od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 12.00, wtedy jest happy hours, czyli o 20% taniej. Wówczas kalkulacja cenowa jest taka: całość 96 zł, jeśli od 96 zł odejmie się filiżankę czekolady za 9,60 zł (taniej wychodzi niż u Wedla, u którego nie ma happy hours, a w In Harmony jest też rabat na przypisaną filiżankę czekolady), to zostanie 86,40 zł, czyli po 43,20 zł na stopę. A tyle to już za styl i
szyk każdej stopy naprawdę można zapłacić.

Tylko jak często trzeba by tę czekoladową rozkosz powtarzać?

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Modna Polka Łódź

    Zgrabna i zadbana sylwetka Dużym wyzwaniem dla wielu kobiet jest bycie zgrabną, zadbaną i schludnie wyglądającą kobietą. Wiąże się to w dużej mierze z masą wyrzeczeń, które trzeba sobie odmówić by zachować idealną figurę. Ogromną presję wywierają osoby ze świata biznesu, modelki, piosenkarki i aktorki, które mają idealną figurę jak i również własny niepowtarzalny styl….

  • Eliza i Zośka

    Kosmetyki a uroda Nie da się ukryć, że każda kobieta uwielbia kosmetyki. Kremy, podkłady, maskary, maseczki wypełniają po brzegi naszą kosmetyczkę. Kiedy jakiś mężczyzna spogląda na nią dziwi się po co nam tyle kosmetyków. My natomiast mamy zawsze wszystkiego mało i ciągle dokupujemy kolejny kosmetyk albo chciałybyśmy wypróbować kolejne nowości, które wchodzą na rynek. Niestety…