Lamodalena modna Polka

Pielęgnacja twarzy – maseczki

Off 124
Pielęgnacja twarzy – maseczki
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Pielęgnacja twarzy – maseczki
Maseczki do twarzy mają świetny wpływ na naszą skórę. Maseczka poprawiają wygląd skóry niemal natychmiast po jej zdjęciu. W zależności od rodzaju skóry powinniśmy odpowiednio dobierać maseczki. Skóra ze skłonnościami do wyprysków, powinna być pielęgnowana za pomocą maseczek oczyszczających. Maseczki oczyszczające zwierają glinkę, która głęboko oczyszcza skórę, nadając skórze zdrowy wygląd. Chcąc dostarczyć skórze składników odżywczych, powinniśmy używać maseczek odżywczych, które dzięki licznym witaminom z grupy A, E i B odżywiają skórę. Dla kobiet dojrzałych idealnie nadają się maseczki mające na celu napiąć skórę i odjąć jej lat. Najczęściej ten rodzaj maseczki, ma konsystencję żelu, który doskonale rozprowadza się po skórze twarzy. Zaletą tego typu maseczek jest możliwość stosowania do każdego rodzaju skóry. Ważną rzeczą przy wyborze maseczki do twarzy jest wzięcie pod uwagę pory roku. Jeśli weźmiemy to pod uwagę nasza maseczka zdziała o wiele więcej. Dobrze jest również pamiętać, że maseczkę, najlepiej jest nakładać do godziny 18, gdyż to właśnie wtedy skóra czerpie najwięcej składników odżywczych. Warto, także pamiętać, aby takie zabiegi robić minimum dwa razy w tygodniu.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Doskonałe do ćwiczeń

    Doskonałe do ćwiczeń Szwedzka marka H&M z sezonu na sezon coraz bardziej wychodzi ku oczekiwaniom swoich klientów i przedstawia nowe kolekcje, dopasowane do aktualnych oczekiwań i panującej mody. W najbliższych dniach w sklepach tej marki pojawi się kolekcja sportowa, doskonała dla każdej kobiety, która jest aktywna sportowo i chce przy tym wyglądać dobrze i stylowo….

  • Fotografia ślubna

    Fotografia ślubna Fotografia ślubna Dzień ślubu to jeden z takich dni, które pamięta się przez całe życie. Pamiątką z tego dnia są oczywiście obrączki ale również filmy i fotografie ze ślubu. Ślub to uroczystość, która musi wręcz być idealna. Piękna suknia, fryzura, garnitur. Wszystko to sprawia, że ten dzień staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Ślub…