Styl i Uroda

Przemoc i bicie dzieci

Off 9
Przemoc i bicie dzieci
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przemoc i bicie dzieci

W domu, w którym panuje alkoholizm najczęściej występuje również przemoc, która może być psychiczna oraz fizyczna. Osoba uzależniona może dokuczać swoim dzieciom oraz współmałżonkowi i wyniszczać ich psychicznie. To wszystko objawia się w ich nietypowym zachowaniu, agresji, nerwach i żyją w ciągłym nieustającym strachu o siebie oraz swoich bliskich. Osoba nad którą znęca się alkoholik boi się jemu przeciwstawić gdyż brakuje jej sił aby zostawić swojego bliskiego. Niestety dzieci w takich domach często chodzą głodne, uciekają bądź też mają jakieś zatargi z prawem.

Alkoholizm wpływ na ich zachowanie też względem ludzi. Widząc u siebie w domu przemoc podobnie reagują na swoich kolegów czy też osoby, które chcą im w danym czasie pomóc. Przemoc fizyczna natomiast powoduje uszczerbek na zdrowiu całej rodziny. Widoczny jest on gołym okiem gdyż najczęściej osoba bita ma siniaki na całym ciele, jest obolała oraz widać w jej oczach strach, który niestety stał się częścią życia. Alkoholik nie chce poddać się leczeniu chce żyć tak dalej i dalej znęcać się nad najbliższą rodziną.

Kiedy jednak współmałżonek się sprzeciwi niemal zawsze zostaje katowany i bity aż do osiągnięcia przez alkoholika satysfakcji. Jest to człowiek bardzo niebezpieczny i zagrażający życiu całej rodziny, która się go boi oraz nie może spokojnie spać.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Modna łazienka – trudna sprawa

    Osoby, które aranżują wnętrza mają zawsze problemy co do aranżacji łazienki, bo to bardzo trudny do wykonania projekt. Projekt powinien najlepiej być wykonany na postawie programu komputerowego, który zostaje dokładnie wyrysowany i pokazany z takich materiałów, jakie chcemy kupić i jeżeli ktoś, kto wynajmuje osobę do realizacji projektu zaakceptuje go, to robotnicy mogą brać się…

  • Torebki damskie skórzane

    Każdy jeden pragnie się modnie lansować, w następstwie tego ludzie bez ustanku monitorują najnowsze trendy w modzie i starają się do nich ustosunkowywać. Szczególnie jest tak w przypadku pań, zarówno młodych jak i starszych. Każda jedna dama chce być popularna, jednak na modę nie tworzą się jedynie ubrania. Jednakowo okazały wpływ na to czy dama…