Zdrowie i Medycyna

Radiesse- nowość w gabinetach

Off 11
Radiesse- nowość w gabinetach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Radiesse- nowość w gabinetach
Jednym z najnowszych zabiegów wykonywanych w gabinetach lekarskich jest Radiesse. Działa natychmiastowo oraz w czasie.
W składzie preparatu wykorzystywanego do tego zabiegu znajduje się 70% żelu oraz 30% mikrogranulek wapnia oraz fosforu. Formuła ta powoduje, że wygładzeniu ulegają nie tylko zmarszczki, ale i bruzdy.
Zadaniem żelu jest wygładzenie i wypełnienie (efekt widoczny od razu), natomiast zadaniem mikrogranulek – regeneracja tkanek (efekt widoczny po pewnym czasie).
Zabieg ten wykonuje się w obrębie twarzy oraz dłoni. Substancje Radiesse przyczyniają się do wzrostu naturalnych włókien kolagenu, dzięki czemu skóra odmładza się.

Poddanie się zabiegowi jest bezpieczne, substancje wchłaniają się w naturalny sposób, bowiem są one naturalnym budulcem ludzkich tkanek.
Przed wstrzyknięciem preparatu dokonuje się znieczulenia przy użyciu kremu. Zabieg nie jest bolesny, odczuć można jedynie delikatne ukłucie cieniutiej igły, przez którą podawana jest substancja. Najczęściej wystarcza jeden zabieg, choć może okazać się, ze po 3-4 miesiącach konieczna będzie korekta wypełniająca.
W miejscu ukłuciu może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk lub niewielki siniak. Zabieg taki to koszt około 2 tysięcy zł.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Materiały krawieckie

    Szycie  własnych ubrań to marzenie niejednej z nas. Czasem rwiemy włosy z głowy, kiedy na sklepowych półkach nie ma nic, co spełnia nasze oczekiwania. Możemy być pewne, że kiedy modny jest dany model odzieży, na ulicy nosi go co druga kobieta. I tyle wynika właśnie z naszych prób bycia oryginalnymi. Dlatego zdecydowanie warto rozpocząć naukę…

  • Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

    Blog… jako miejsce spotkań? Co łączy utalentowaną kucharkę, energicznego podróżnika, zamyślonego autora opowiadań, roztrzepanego poetę i poważnego filozofa? Wszyscy publikują w Internecie. I wcale nie potrzebują do tego specjalistycznej wiedzy z dziedziny informatyki. Wystarczy znaleźć wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego, kto chciałby dzielić się swoimi przemyśleniami. Pytanie tylko – po co publikować w sieci?…