Styl i Uroda

Rodzinne sprawy

Off 8
Rodzinne sprawy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rodzinne sprawy

Przychodzi taki czas, że dzieci dorastają, dojrzewają, kończą szkoły, studia, a po pewnym czasie opuszczają rodzinne gniazdo. Każde wyrusza w swoją stronę, zakłada rodzinę i dom. Pojawiają się wnuki, którymi chętnie opiekują się dziadkowie. Bywa jednak, że oprócz pomagania swoim dzieciom i wspierania ich, dziadkowie próbują stać się tą najważniejszą częścią rodziny. Chcą decydować o rzeczach, o których nie powinni. Dyktują swoim dorosłym dzieciom, co mają robić, zasiewają ziarno niezgody, gdy robią coś wbrew ich woli.

Często też zdarza się sytuacja, że rodzice próbują na siłę swatać nas z ludźmi, którzy nas nie interesują. Knują intrygi, albo umawiają na randki i zamiast pomóc pogarszają tylko atmosferę. Niestety taka jest już kolej rzeczy, że gdy dzieci dorastają, same decydują o swoim życiu. Oczywiście chętnie będą przez cały czas korzystały z rad bardziej doświadczonych rodziców lub dziadków, ale tylko wtedy, kiedy relacje między nimi będą poukładane i zdrowe. Jeśli ktoś narzuca się i przysłowiowo: „wchodzi z butami” w czyjeś życie, automatycznie odpycha od siebie osobę, której rzekomo stara się pomóc. Identycznie jest w rodzinie.

Trzeba się wspierać, ale wszystko z umiarem i rozsądkiem. Wtedy rodzinne życie pozostaje w harmonii i nikt nikogo na siłę nie uszczęśliwia. To bardzo ważna rzecz w relacjach międzyludzkich.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Środki na porost włosów

    Z wiekiem człowiek zaczyna tracić coraz więcej włosów. Stają się one łamliwe i słabe. Pojawiają się pierwsze siwiejące odrosty. To wyraźny znak mówiący, że jeśli odpowiednio o siebie nie zadbamy możemy stracić jeden z ważnych szczegółów swojego wyglądu – piękną fryzurę. W jaki sposób zatem odpowiednio zadbać o włosy? Najlepiej zaopatrzyć się w odpowiednie środki…

  • Nowe trendy w strojach kąpielowych

    Nowe trendy w strojach kąpielowych Stroje kąpielowe to niezbędny asortyment podczas wakacji. Nie ma co się wybierać na plażę w dresie albo nawet w sukience. To w kostiumie możemy pięknie się opalić, swobodnie popływać, a jeśli wybierzemy kostium pasujący do naszej figury i modny w danym sezonie, będziemy wyglądać bardzo atrakcyjnie. Najpopularniejsze kostiumy kąpielowe stroj-kapielowy-02Oczywiście…