Modna Polka Kwidzyn

Serwis ModnaPolka.com.pl

Off 36
Serwis ModnaPolka.com.pl
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Serwis ModnaPolka.com.pl powstał dla całej społeczności powiązanej z branżą odzieżową oraz modą. Serwis jako swoją misję ma przedstawianie rzetelnych informacji o najważniejszych wydarzeniach, targach, aktualnych trendach i stylach mody.

Stawiamy duży nacisk na komunikatywność z naszymi czyleniczkami oraz czylenikami dlatego uruchomilismy opcję komentowania artykułów zamieszczanych na łamach serwisu. W niedługim czasie uruchomimy forum tak, aby była możliwość wymiany opinii oraz wszelkich informacji nie zwiążnaych ścisło a zdanym artykułem. Dyskusja będzie mile widziana a dla najbardziej aktywnych przewidujemy ciekawe i zaskakujące nagrody.

Jeśli wiesz o jakieś ciekawej imprezie czy wydarzeniu związanym z modą i chcesz się nim podzielić proszę wyślij do nas informację przez załączony formulaż kontaktowy.

Również oczekujemy na Wasze pomysły i sugestie, krytyka również będzie mile widziana. Pozwoli to nam utrzymać wysoki i przede wszystkim merytoryczny poziom zamieszczanych informacji.

Dodatkowo jeśli jesteś zainteresowana współpracą w roli autora lub redaktora tego serwisu prosimy również o kontakt.

Z wyrazami szacunku Zespół ModnaPolka.com.pl

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Zagęszczanie włosów Poznań

    Internet odkąd pojawił się w naszym życiu, na stałe nim zawładnął. Używamy go w niemal każdej dziedzinie, zarówno w celach zawodowych, jak i tych prywatnych. Możemy w nim znaleźć wiele potrzebnych nam informacji, nie tylko na stronach, ale także podpytując innych użytkowników sieci na forach internetowych. Chcąc znaleźć jakąkolwiek informacje wystarczy posłużyć się wyszukiwarką i…

  • Atrakcyjna znaczy trendy…?

    Dużą rolę w dzisiejszych czasach odgrywa atrakcyjność kobiety .Nie da się ukryć, że właściciele firm chcą przyjmować zdrowo wyglądające i zadbane kobiety niż te, które nie przywiązują wagi do ubioru i wyglądu. Wprawdzie kompetencje są bardzo ważne jednak gdy pracodawca ma wybór pomiędzy takimi dwoma kobietami z całą pewnością wybierze tę pierwszą, gdyż wie, że…