Styl i Uroda

Sieroca rodzina cierpi

Off 11

Sieroca rodzina cierpi

Zdarza się czasami tak, że osoby biorące pod opiekę malucha, takiego trzyletniego, mogą spodziewać się pewnych wad czy chorób. Dziecko brane z domu opiekuńczego czyli adoptowane jest w stanie funkcjonować w grupie, ponieważ wychowywało się z innymi dziećmi, jednak może mieć tak czy owak trudności. Mamy tutaj do czynienia z problemami rodzinnymi, które bardzo mogą wpłynąć na zastępczych rodziców. Ważne jest aby adoptujące osoby np. dziecko o chorobie sierocej mieli predyspozycje do opiekowania się takim brzdącem.

W przypadku choroby sierocej, dziecko bardzo emocjonalnie może podejść do sytuacji przeprowadzki, albo też zupełnie bez zachowania radości, gdzie inne na jego miejscu dziecko skakałoby nam na ręce. Choroba sieroca może dotknąć każdą rodzinę, gdzie dziecko nie odzywa się do bliskich i zawiesza wzrok w jednym punkcie. Z reguły jakikolwiek dom może mieć takie problemy rodzinne związane właśnie z chorobą. Nad takim dzieckiem rodzina musi bardzo długo pracować i okazywać o wiele więcej miłości niż zdrowemu dziecku. Choroba sieroca mogła wdać się z powodu oderwania od biologicznych rodziców np.

alkoholików, gdzie dziecko odcięło się i odizolowało ciałem i umysłem. Stąd też tempo rozwoju tego dziecka będzie spowolnione, przyswajanie wiedzy i norm może zająć jemu dłużej. W końcu dojdzie do normalności, jeżeli rodzice będą dużo okazywali czułości.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Konkursy

    Bardzo często sieci sprzedaży organizują atrakcyjne konkursy, w których można często wygrać wiele ciekawych nagród. Rzecz polega na tym, że podczas zakupów dostajemy paragon, na podstawie którego będzie rozlosowywana nagroda wśród klientów. Czasem zdarza się tak, że im dłuższy paragon, tym większa szansa na nagrodę główną. Musimy wiedzieć, że te wszelkie konkursy wiążą się z…

  • Serum na porost rzęs

    Pomoc dla rzęs Nieziemsko długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie każdej kobiety. Niestety nie każdą z natura obdarowała nimi. Często po zdjęciu sztucznych rzęs (które nie wyglądają niestety naturalnie), codziennym malowaniu tuszem rzęsy zaczynają nam wypadać, są rzadkie, wyblakłe i krótkie. Jedyną pociechą jest fakt, że w miejsce z którego rzęsa wypadła wyrasta druga….