Blog

Skandia polisa inwestycyjna

Off 6

Skandia polisa inwestycyjna (10)Polisa inwestycyjna łączy pomnażanie zgromadzonego kapitału i ochronę ubezpieczeniową.
Jest to polisa na życie i inwestowanie w jednym.
Wykupując polisę inwestycyjną klienci opłacają składki w dwóch częściach. Pierwsza część idzie na zapewnienie wypłaty określonej sumy na wypadek śmierci, drugą wykupuje się jednostki uczestnictwa w Ubezpieczeniowym Funduszu Kapitałowym. Są one inwestowane w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych. Organy te zarządzają środkami pieniężnymi według ustalonej polityki finansowej.
Zysk nie jest tu  gwarantowany i wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym.
Skandia to szwedzkie Towarzystwo Ubezpieczeń na życie, które działa w Polsce od 1999r. Specjalizują się w ubezpieczeniach na życie zarówno tych tradycyjnych jak i z ubezpieczonym funduszem kapitałowym.
Jednym ze sztandarowych produktów jest w Skandia polisa inwestycyjna.
Dzięki serwisowi online klient może w każdej chwili sprawdzić przebieg inwestycji, wskazać sposób inwestycji przyszłych składek, aktywować nowe usługi.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Solarium.

    Solarium. Solarium jest pewnego rodzaju zabiegiem kosmetycznym mającym na celu poprawienie kobiecego wyglądu. I rzeczywiście ładnie, delikatnie opalona skóra wygląda niezwykle atrakcyjnie. Jednak prawda o solariach jest taka, że przy dłuższym i zwłaszcza bardzo intensywnym korzystaniu stają się szkodliwe. I wobec tego, jeśli kobiecie zależy na tym, by swoją urodę poprawić a nie pogorszyć powinna…

  • Uroda

    Z suszonych kwiatów bzu koralowego przygotowuje się napary i odwary działające oczyszczająco i napotni. Stosuje się go też przy przeziębieniach, w gorączce, chorobach zakaźnych i skąpomoczu i w niektórych chorobach skóry związanych z zaburzeniami przemiany materii. Uroda ma wiele do zawdzięczenia bzu koralowemu. Głownie dzieje się tak dlatego, że jego owoce zawierają wiele niezbędnych do…