Zdrowie i Medycyna

Skóra szyi

Off 6
Skóra szyi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Co najmniej raz w tygodniu skóra wymaga złuszczenia przy użyciu stosownego peelingu. W przypadku skóry szyi należy zastosować preparatu enzymatycznego lub drobnoziarnistego, który usunie martwy naskórek a jednocześnie nie podrażni delikatnej skóry.
Po jego zastosowaniu warto nałożyć maseczkę odżywczą, która dostarczy skórze cennych składników.
Po 30. roku życia raz w roku warto sięgnąć po serum, które dzięki miesięcznej kuracji przywróci skórze blask i elastyczność.

Skóra szyi narażona jest na poparzenia słoneczne, w związku z czym w upalne dni należy chronić ją kremem z wysokim filtrem ochronnym. Poza wakacyjnym sezonem nie należy zapominać o aplikacji kremu na szyję z filtrami ochronnymi, który stosować należy nie tylko na twarz.

W czasie kąpieli, podczas mycia szyi preparatem, jaki używamy do mycia twarzy, warto wykonać masaż szyi wykonując ruchy, podobnie jak podczas stosowania kremu, od dołu ku górze. Zabieg ten, który należy wykonywać każdego dnia, poprawi jędrność i elastyczność skóry a także krążenie krwi w tej partii ciała.

Na kondycję szyi wpływ ma także nasza postawa. Wskazana jest taka, w której mamy wyprostowane plecy, z uwzględnieniem ściągnięcia łopatek i uniesieniem brody.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Garnitury Ślubne

    Za garnitur ślubny trzeba zapłacić nie małe pieniądze. Garnitury ślubne nie są tanie, ponieważ firmy i producenci żerują na osobach, które chcą wziąć ślub. Doskonale wszyscy wiedzą o tym, że osoba chcąca wziąć ślub wyda bardzo dużo pieniędzy na to, aby jak najlepiej wyglądać. Ludzie potrafią wydać nawet kilka tysięcy złotych na zakup garnituru. Czy…

  • Elegancko na egzamin, czyli jak?

    To pytanie zadają sobie wszystkie maturzystki i studentki. Chłopcy mają jednak lepiej, bo w ich wypadku wybór jest jeden ? garnitur. Na egzamin trzeba ubrać się elegancko, to pewne. Na maturę trochę bardziej niż na taki sesyjny na studiach. Matura to podobno najważniejszy egzamin życia. By nie podpaść egzaminatorom, najlepiej wybrać sprawdzone zestawy: biała bluzka,…