Styl i Uroda

Środowisko w którym żyjemy

Off 14
Środowisko w którym żyjemy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Środowisko w którym żyjemy

Każdy z nas wychowywał się w nieco innym gronie, stąd też mamy różne przyjęte wartości moralne. Chociaż rodzina jest grupą społeczną do której głównie należymy, to też istnieje niejedno środowisko, gdzie lubimy przebywać. Oczywiście podstawą jest dla każdego dziecka nasza rodzina, zbudowana z rodzeństwa i rodziców, jednak abyśmy mogli dobrze się rozwijać to musimy mieć inne grupy, które funkcjonują razem z nami. Rodzina zapoczątkowuje nasze życie, wskazuje nam wiele mądrych rzeczy, zaś inną rodziną może być grupa zabawowa gdzie dziecko spędza wolny czas na rozrywkę z kolegami.

Rodzina musi zdawać sobie sprawę, że aby dziecko dobrze się rozwijało, musi też wychodzić do koleżanek i kolegów, aby też nauczyło się przebywania, obcowania z ludźmi w większym nieco gronie. Środowisko poza domem uczy dzieci samodzielności, oraz zaradności, gdzie również budują się czyste relacje międzyludzkie. Jedną z takich grup społecznych jest także szkoła, gdzie rodzice wysyłają swoje dziecko na edukację. Druga rzecz – rodzina jest to grupa gdzie wpajane są dziecku pewne normy moralne oraz przekonania, na zasadzie tego co dobre i złe.

Panuje więc okazywanie sobie uczuć, uświadamianie dzieciom, że ważna jest stabilizacja emocjonalna. Panuje hasło: Nikt nie może się podporządkowywać, każdy ma prawo być sobą.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Jak ciekawie i modnie można urządzić łazienkę?

    Aranżacja łazienki może być wykonana według własnego uznania i możemy ją zaprojektować sami lub też możemy zatrudnić do tego odpowiednich architektów, którzy wymyślą w naszej łazience coś ładnego i wyjątkowego a także coś nowoczesnego. Nowoczesna łazienka to teraz podstawa i jeżeli ktoś ma pieniądze to może w tej łazience mieć naprawdę wyjątkowo pięknie. W tym…

  • Organiczny tusz do rzęs

    Zadbaj o swoją urodę! Wiele kobiet zastanawia się pewnie co może zrobić, aby poprawić swój wygląd. Otóż jest na to jeden ciekawy sposób, którym jest organiczny tusz do rzęs. Dzięki niemu da się poczuć o wiele bardziej kobieco i sprawić dobre wrażenie wychodząc na miasto. Pewnie zapytacie jakie działanie ma taki tusz? Otóż wydłuża i…