Lamodalena modna Polka

Tampony czy Podpaski

Off 133

tampony-czy-podpaski-3Mężczyźni nie rozumieją, jak trudna jest miesiączka

Wielu mężczyzn nie rozumie, czym tak naprawdę dla kobiet jest miesiączka. Wydaje im się, że to tylko jakaś tam fanaberia, kupi sobie taka tampony czy podpaski, zaaplikuje, zatamuje i wszystko gra. Nie pojmują oni, jak trudny jest to czas i z jak nieprzyjemnymi doznaniami się wiąże. Szczególnie, że kobiety w czasie okresu muszą przecież normalnie pracować, bo nikt przecież nie będzie dawał im wolnego na kilka dni co miesiąc. Po powrocie do domu muszą jeszcze zająć się domowymi obowiązkami, ugotowaniem obiadu, wychowaniem dzieci i tak dalej. Tymczasem miesiączka to nieraz ogromny ból, który ciężko jest znieść, a nie da się go pozbyć, bo zazwyczaj nawet silne leki przeciwbólowe nie pomagają. Do tego dochodzi jeszcze rozdrażnienie, płaczliwość, smutek, za co odpowiedzialne są wahania hormonów w organizmie. Tak więc naprawdę panowie – zrozumcie, że to dla Waszych kobiet szczególnie trudny czas i ulżyjcie im wtedy trochę – wyręczcie z obowiązków, zróbcie coś miłego i po prostu pozwólcie im wypocząć.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Wężowa skóra powraca

    Wężowa skóra powraca Motyw wężowej skóry od jakiegoś czasu przejawiał się jedynie w delikatnych elementach na dodatkach, delikatnie ozdabiał torebki czy pantofle, teraz wraca na stałe i to ze zdwojoną siłą. Jak okazało się niedawno, motyw skóry węża będzie królował na ubraniach i dodatkach w sezonach wiosna i lato dwa tysiące dwanaście. Nie chodzi ty…

  • Spodnie – jak dobrać najlepsze?

    Modny krój spodni, który dopasowany będzie do naszego typu sylwetki to bardzo ważna sprawa, o którą zdecydowanie warto zadbać, chcąc osiągnąć jak najlepsze efekty pod każdym względem. A możliwości działania w tym zakresie jest naprawdę wiele i z całą pewnością warto im się przyjrzeć bliżej, by mieć szansę na osiągnięcie pełnego sukcesu w tym zakresie….