Styl i Uroda

Używki i inne specyfiki

Off 8
Używki i inne specyfiki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Używki i inne specyfiki

Zapewne mamy dostęp do wiele używek, które znajdują się na rynku. Ale to nie znaczy, aby starać się z nich korzystać. To przecież stanowi dla nas wysokie zagrożenie zdrowia, jak i życia. Gdy będziemy jednak dbali o bycie czystym pod tym względem, to możemy być pewni, że stanowimy dobry przykład dla naszych dzieci. Jeśli będziemy wychowywać ich pod tym względem, to oni zauważą u nas odpowiedni autorytet, ponieważ sami nie przyjmujemy takich używek.

I podczas rozmów powinniśmy starać się zauważyć, czy nasze dziecko wie, co to są takie używki, w jakiej formie mogą się przedstawiać. Następnie możemy dowiedzieć się, czy ktoś już zachęcał go do zapewnienia sobie takich używek. Jeśli będziemy badać w taki sposób jego życie, to bardzo dobrze na tym wyjdziemy. Może on nas poinformować o tym, że było mu już proponowane alkohol, czy nawet narkotyki. Warto jest wcześniej go nauczyć, jak powinien starać się w tym przypadku odezwać.

Przecież trzeba przyznać, że dla dziecka bardzo istotna jest akceptacja drugich osób. Z tego względu nieraz trudno jest im odmówić czegoś, co proponuje im kilku kolegów, znajomych. Jednak, jeśli wcześniej będą oni posiadali wypracowaną odpowiedź na taką zachętę, to bardzo dobrze na tym wyjdą. Jeśli na przykład proponują narkotyki, to możemy powiedzieć, że dzięki, ale nie mam zamiaru truć swojego organizmu.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Projektanci filmowych strojów

    Projektanci filmowych strojów Nowości filmowe, którymi amerykański reżyserzy raczą nas każdego roku, i które reprezentują gatunki takie jak science fiction, horror, fantasy czy też filmy historyczne to na pierwszy rzut oka bardzo ciężka praca zarówno samych aktorów, osób na planie, ale przede wszystkim kostiumologów. Filmy z gatunku science fiction, które cechują się nie tylko efektami…

  • Moda męska

    Niekiedy mówi się, że zwykle to kobiety dbają o swój wygląd. Obecne czasy pokazują jednak, że troska o właściwy ubiór nie jest wyłącznie domeną pań. Wielu mężczyzn przyznaje, że nie jest im obojętne, co na siebie włożą. Panowie również podążają za trendami. Moda męska zmienia się podobnie, jak damska. Elegancki i zadbany mężczyzna sporo zyskuje…