Styl i Uroda

Wybrać ojca

Off 6
Wybrać ojca
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wybrać ojca

Spotykając się przez dłuższy czas z jednym mężczyzną każda kobieta naturalnie zaczyna zastanawiać się, czy mógłby on być w przyszłości dobrym ojcem. To, czy dany mężczyzna nadaje się do roli rodzica stwierdzić można za pomocą obserwacji jego zachowania. Kobiety dużo uwagi przywiązują do faktu, czy mężczyzna lubi dzieci. To oczywiste, że chcą one by mąż, czy też chłopak chętnie poświęcał przyszłemu dziecku czas i uwagę. Warto podpatrzeć zachowanie mężczyzny w przypadku kontaktu z dziećmi.

Chętne przystępowanie do zabaw i rozmów to objawy jak najbardziej pożądane. W tym przypadku warto jednak zwrócić uwagę na to, czy potrafi on zachować podczas zabawy odpowiednie granice. Chodzi tu przecież o to, by bawić się z dziećmi, a nie stać się jednym z nich. Postawienie wyraźnych zasad podczas zabawy również świadczy o tym, że parter nadaje się na ojca. Dobrymi ojcami są panowie zorganizowani, którzy potrafią zaplanować sobie cele i do nich dążyć.

Istotne jest jednak, by zorganizowanie nie przejawiało się w chorobliwym pedantyzmie. Każdy, kto choć przez chwilę mieszkał z małym dzieckiem wie, że zaplanowanie wszystkiego, czy też ścisła dbałość o porządek w towarzystwie kilkulatka jest po prostu niemożliwa. Rozważając to, czy parter nadaje się na ojca najlepszą podpowiedzią jest oczywiście rozmowa.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Przedłużanie rzęs Wrocław

    Przedłużanie rzęs Coraz więcej kobiet decyduje się na trwałe zabiegi kosmetyczne. Z uwagi na to bardzo popularne stało się zagęszczanie rzęs u kosmetyczki. Efekt utrzymuje się nawet do miesiąca. W tym czasie można całkowicie zrezygnować z używania tuszy do rzęs. Oczy wyglądają dobrze bez żadnego makijażu. Z pewnością pozwala to zaoszczędzić wiele czasu, który dotąd…

  • Olejek ze słodkich migdałów

    W sklepach ze zdrową żywnością oraz kosmetykami ekologicznymi można zakupić między innymi czyste oleje roślinne, które są strzałem w dziesiątkę i można je wykorzystywać do różnych celów, głównie kosmetycznych i delikatnie leczniczych. Właściwości migdałów są tak cenne, ponieważ zawierają duże ilości witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Zatem tłuszcze dbają o zapewnienie odpowiednio grubego płaszcza ochronnego dla…