Styl i Uroda

Zainteresowanie swoimi pociechami

Off 6
Zainteresowanie swoimi pociechami
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zainteresowanie swoimi pociechami

Wielu z nas jeżeli będzie miało swoje pociechy, to marzy o wielu dziedzinach. Niekiedy w rodzinie rodzice zbyt ingerują w to czym dziecko będzie zajmowało się w dorosłym życiu. Stąd wynikają problemy rodzinne, ponieważ nieraz dziecko zaczyna się buntować. Nie jest to zdrowa sytuacja kiedy rodzic zbyt mocno chce dziecko przekonywać na siłę aby wybrało np. medycynę czy muzykę. Do tego co najlepsze jesteśmy my dorośli niespełnieni zawodowo i wtedy właśnie sami chcemy zrealizować marzenia kosztem dziecka.

Jest to ważne, że zainteresowanie nie może pokrzyżować komunikatywy w rodzinie, gdyż do niczego dobrego to nie doprowadzi a jedynie pogorszy wszystko i wszędzie. Owszem, jeżeli nasze zainteresowanie wciągnie dziecko, które również zechce np. chodzić na mecze danej dziedziny, to dobrze. Nie możemy jednak narzucać jemu swojego wyboru. W młodych latach może być to problem rodzinny, bo poza domem dziecko zacznie się skarżyć innym, że ma nakazywane kiedy nie toleruje np. gdy na pianinie itp.

Warto jest aby rodzice także o tym pomyśleli jakby się czuli na miejscu syna, córki. Jeśli chcemy zainteresować młodzież to róbmy to tak nie nakazując. A też nic na siłę, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Każdy powinien więc decydować kim chce zostać w przyszłości, dlatego nie ma co przesadzać z nakłanianiem.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Kosmetyki ekologiczne

    Szanujesz przyrodę, troszczysz się o nią i chcesz żyć naprawdę ekologicznie? Dlatego postanowiłaś kupować wyłącznie ekologiczne kosmetyki- niestety nie do końca się orientujesz, które kosmetyki takie właśnie są? Mówiąc ogólnie i skrótowo: kosmetyki ekologiczne, to te, których produkcja w żaden sposób nie szkodzi naszemu środowisku naturalnemu. Są pozyskiwane w maksymalnie ekologiczny sposób. Są wykonywane z…

  • Lustro do makijażu

    Ostatnio remontowaliśmy z mężem nasze mieszkanie. Nie jest ono zbyt duże, dwa pokoje, razem ok 50 metrów, ale naszej dwójce w zupełności wystarcza. Pewnie i trójce wystarczy, ale to dopiero za jakiś czas, jak pojawi się maleństwo ( dopiero za 2,3 lata). W rodzinnym domu dzieliłam pokój z 2 siostrami. Było zabawnie, czasem nerwowo, ale…