Styl i Uroda

Zamerykanizował rynek

Off 9
Zamerykanizował rynek
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Zamerykanizował rynek

Wraz z chwilą pojawienia się Internetu, poglądy międzypokoleniowe bardzo się pozmieniały i to na płaszczyźnie różnych dziedzin. Na przykład kiedy nas wychowywały kiedyś babcie i dziadkowie, to dziś już niekoniecznie jest tak samo. W minionym dwudziestoleciu babcie i dziadkowie mieli nieść wnukom wiedzę z przeżytych lat i II wojny światowej. Tymczasem dzisiaj dla dzieci wiedzę dziadków zastępuje Internet. W takim razie współczesne babcie naszej rodziny zajmują się sobą, czyli trzecią młodością, jeżdżą na wczasy, uprawiają sporty i różne pasje, a wnuki już niekoniecznie spędzają czas ze starszym pokoleniem przy kominku.

Stąd też dzisiaj wiemy, że bardzo zamerykanizował się nasz naród polski i nie zamierzamy cofać się wstecz. Jedynie babcie teraz zajmują się wnukami, jeżeli na przykład rodzice ostro pracują, zarabiają na spłacanie jakiegoś kredytu. Wtedy też nie ma wyjścia. Jednak Rodziny polskie coraz bardziej zmierzają w kierunku priorytetów za jakie mają Amerykanie. Im więcej luzu i indywidualizmu tym lepiej.

Poza tym zawsze możemy zrozumieć dziadków myśląc co my będziemy na ich miejscu robić za np. 25 lat. Chociaż jeszcze wielu z nas nie rozumie tej metamorfozy podejściu starszego pokolenia do dalszego życia, to jednak za parę lat będzie to normą. Także z biegiem czasu wszystko się poukłada.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Nowe trendy w strojach kąpielowych

    Nowe trendy w strojach kąpielowych Stroje kąpielowe to niezbędny asortyment podczas wakacji. Nie ma co się wybierać na plażę w dresie albo nawet w sukience. To w kostiumie możemy pięknie się opalić, swobodnie popływać, a jeśli wybierzemy kostium pasujący do naszej figury i modny w danym sezonie, będziemy wyglądać bardzo atrakcyjnie. Najpopularniejsze kostiumy kąpielowe stroj-kapielowy-02Oczywiście…

  • Fotografia ślubna

    Fotografia ślubna Fotografia ślubna Dzień ślubu to jeden z takich dni, które pamięta się przez całe życie. Pamiątką z tego dnia są oczywiście obrączki ale również filmy i fotografie ze ślubu. Ślub to uroczystość, która musi wręcz być idealna. Piękna suknia, fryzura, garnitur. Wszystko to sprawia, że ten dzień staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Ślub…