Styl i Uroda

Autorytet płynie z góry

Off 18

Autorytet płynie z góry

W zasadzie każdy z nas wyraża swoje uczucia nieco inaczej, jednak od dorosłych wiele się uczymy i nabieramy nawyki w dzieciństwie. Rodzina jest od tego aby nas kształtować, dlatego też bardzo ważne jest pielęgnowanie relacji pomiędzy wszystkimi pokoleniami. Warto jest podtrzymywać język i dobre maniery, aby dziecko miał z kogo czerpać wzór. To zaszczyt być autorytetem dla dziecka przez wiele lat, dlatego warto aby rodzice się starali. Rodzina powinna opierać się na komunikacji, jaką pojmą, poznają dzieci i będą wtedy lepiej rozumiały się z rodzicami bez słów.

Dzięki temu nie doświadczą większych kłótni i przykrych sytuacji, co możemy nazwać problemami rodzinnymi. Warto jest z szacunkiem odzywać się do dzieci, aby pokazywać i uczyć je płynnego języka bez używania brzydkich słów. Do tego nie zapomnimy o kulturze osobistej i wszystkich gestach, jakie szybko pojmie dziecko i będzie równie mądrze patrzyło na Świat. Nie wystarczy zrzucać potem winy na szkołę, która nie wychowała naszego dziecka manier, ponieważ pierwszymi nauczycielami jesteśmy my rodzice. Zakładamy rodzinę po coś aby żyło się dziecku w pierwszych latach pięknie.

Jednocześnie wpajamy mu wiele mądrości jaką posiadamy z dotychczasowych doświadczeń póki jeszcze dziecka nie było. Chyba zależy nam na zdrowej atmosferze i panującej miłości.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Regenerum do rzęs

    Piękne rzęsy to naprawdę skarb. Mało która kobieta może pochwalić się pięknymi, długimi rzęsami z natury. Z reguły panie stosują różnego rodzaju triki. Przede wszystkim starannie dobierają tusz, którego zadaniem jest wydłużenie i podkręcenie rzęs. Do podkręcenia można używać także zalotki, czyli narzędzia, które w sposób mechaniczny podkręca rzęsy i utrzymuje je w takiej pozycji….

  • Serum na porost rzęs

    Pomoc dla rzęs Nieziemsko długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie każdej kobiety. Niestety nie każdą z natura obdarowała nimi. Często po zdjęciu sztucznych rzęs (które nie wyglądają niestety naturalnie), codziennym malowaniu tuszem rzęsy zaczynają nam wypadać, są rzadkie, wyblakłe i krótkie. Jedyną pociechą jest fakt, że w miejsce z którego rzęsa wypadła wyrasta druga….