Modna Polka Kwidzyn

Brzuch

Off 289

Brzuch
Kobieta Odstający lub z fałdami brzuch nikogo nie zachwyca zamiast narzekać trzeba się wziąć ostro za siebie trochę wyrzeczeń dyscypliny i pielęgnacji przyniesie dobry skutek i nic nie stanie na przeszkodzie aby włożyć obcisłą sukienkę należy jeść częściej i mniej należy unikać potraw tłustych i wzdymających ostatni posiłek zjeż przed godziną osiemnastą .Ćwicz najlepiej codziennie masuj brzuch przynajmniej przez pięć minut co drugi dzień na wilgotną skórę połóż trochę soli gruboziarnistej dłonią lub rękawicą rozmasuj ją na brzuchu. Należy go opłukiwać go zimną wodą na zakończenie wieczornej toalety silnym strumieniem wody z prysznica zataczaj koła na brzuchu ten zabieg polega na zapobieganiu wiotczeniu skóry i cellitowi należy stosować ujędrniającą maseczkę piany z białek do tego dodać starte jabłko i trochę miodu i tą papkę nanieść na brzuch na trzydzieści minut maseczka dobrze napina skórę i poprawia kolor skóry masujemy brzuch szczoteczką z włosia brzuch należy masować dłonią lub szorstką rękawicą.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Regenerum do rzęs

    Piękne rzęsy to naprawdę skarb. Mało która kobieta może pochwalić się pięknymi, długimi rzęsami z natury. Z reguły panie stosują różnego rodzaju triki. Przede wszystkim starannie dobierają tusz, którego zadaniem jest wydłużenie i podkręcenie rzęs. Do podkręcenia można używać także zalotki, czyli narzędzia, które w sposób mechaniczny podkręca rzęsy i utrzymuje je w takiej pozycji….

  • Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

    Blog… jako miejsce spotkań? Co łączy utalentowaną kucharkę, energicznego podróżnika, zamyślonego autora opowiadań, roztrzepanego poetę i poważnego filozofa? Wszyscy publikują w Internecie. I wcale nie potrzebują do tego specjalistycznej wiedzy z dziedziny informatyki. Wystarczy znaleźć wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego, kto chciałby dzielić się swoimi przemyśleniami. Pytanie tylko – po co publikować w sieci?…