Modna Polka sukienki

Ciężki związek

Off 317

Ciężki związek
Kobieta Jeśli ona rządzi w związku, a ty tego nie chcesz, coś ci nie odpowiada, powiedz jej o tym.Dwoje ludzi ma inne charaktery, inne osobowości, inne zainteresowania. Są ze sobą, gdyż się kochają. Chcą stworzyć związek trwały, ale problemem jest manipulacja ze strony kobiety. Ona wie, jak owinąć go wokół swojego palca dla swoich ukrytych planów. Ona lubi kino i sztukę pod każdą postacią. On natomiast lubi motoryzację i spotkania z kolegami przy piwku. Jak spędzić razem wolny czas? Ona chce mu pokazać swój świat, zarazić go swoimi pasjami i zainteresowaniami, ale on przecież ma inne. To naturalne – poznawać środowisko i zainteresowania ukochanej osoby, ale czy to normalne narzucać tej osobie styl bycia i to, czym ma się interesować? Czy musi lubić dokładnie to, co ona i odwrotnie? Nie. Jeśli ona lubi szydełkować a on nurkować, przecież nie muszą wymieniać się pasjami tylko dlatego, bo są razem. Skoro jedno lubi co innego i na odwrót, po co to zmieniać? Kobieta manipulantka chce „nauczyć” swojego mężczyznę jak czytać sztukę, jak patrzeć na fotografię i „widzieć” oczami duszy to, co powinien widzieć. Widzieć to , co widzi ona. Bezsens. Kobieta powinna liczyć się z tym, że mężczyzna jest obdarzony inną wrażliwością. Wyrozumiałość jest bardzo pożądaną cechą. Manipulantki często jej nie posiadają. Być razem, tworzyć związek, nie znaczy mieć pozwolenie na decydowanie o innej osobie, co ona ma robić i co lubić. Każdy przecież jest inny.Życie z manipulantką, związek z kobietąOsoba płci pięknej ma swoje określone zadanie w związku. Ma być powierniczką i bratnią duszą. Żoną, kochanką i przyjacielem.

Kobieta, która narzuca swojemu mężczyźnie co ma robić i jak długo, jest manipulantką. Nie liczy się z potrzebami swojego ukochanego, a on często jej na to pozwala.Kobiety swoją zazdrością potrafią zniszczyć nie tylko atmosferę, ale i związek. Widzą dookoła kobiety, które są rasowymi kandydatkami na ich miejsce. Ona tak uważa. Wszędzie i każda jest zagrożeniem. Oczywiście nie każda kobieta zabija poziomem swojego jadu zazdrości. Manipulantka wie, jak kierować swoim facetem. Nie chce go stracić, ale swoim zachowaniem może doprowadzić do rozpadu związku. Jest zdolna do nakazów i zakazów, by dostać to, co chce, czyli ma być tak jak ona chce. Ona rządzi i jest w tym dobra. Lubi, gdy mężczyzna jest jak zwierzątko, ktoś, kogo łatwo można zamknąć w klatce i dokarmiać kiedy ma się ochotę. Kobieta manipulująca i robiąca to doskonale, potrafi skutecznie pozbyć się niepotrzebnych znajomych z notesu swojego wybranka serca. Najdziwniejsze jest to, że są to zazwyczaj same kobiety. Ta ma za ładny biust, tamta za zgrabne nogi, a z jeszcze inną jej wybranek za dobrze się rozumie. Są to kobiety w pierwszej kolejności do odstrzelenia. Rywalki. Czasem kobieta, rzekomo uważana za rywalkę, tak naprawdę nią nie jest. Manipulantki mają zdolności do ogromnej zazdrości. Chcą być na pierwszym planie w życiu mężczyzny i czemu się dziwić, przecież nie ma miłości bez grama zazdrości, czyż nie?

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Sylwestrowa moda

    Noc sylwestrowa to dla wielu kobiet okazja do ubrania najpiękniejszej sukienki, butów na wysokim obcasie i zrobienia sobie mocnego makijażu, nawet gdy na co dzień ubierają się w stylu casual. Jest to ta jedyna impreza w roku, gdy trzeba wyglądać świetnie i modnie. Co w tym roku trzeba ubrać, aby się wyróżnić z tłumu? Moda…

  • Zakup koszul i koszulek w Internecie

    Jak powszechnie wiadomo w dzisiejszych czasach niezwykle popularne stały się wszelkie zakupy dokonywane za pomocą sieci Internetowej. Nie jest także tajemnicą, że w ten sposób można obecnie zakupić koszule i koszulki wielu światowych marek. Wystarczy tylko umieć w miarę sprawnie poruszać się po Internecie i zakupienie wymarzonej koszulki nie powinno stanowić większego problemu ani kłopotu….