Blog

Doładowanie telefonu na Allegro

Off 5

2. Doładowanie telefonu na Allegro

Swój telefon na kartę (prepaid) możesz doładować kupując kod na Allegro. Znajdują się tutaj oferty nawet z kilkunastoprocentowym dyskontem, w stosunku do wartości doładowania. Np. za doładowanie z T-Mobile o wartości 25 zł zapłacisz tylko 23,17 zł (ja tak zapłaciłem kilka dni temu). Innymi słowy zaoszczędzisz 1,83 zł. Nie musisz przy tym wychodzić z domu do kiosku, by doładować telefon. Kod aktywacyjny otrzymasz na maila (po kilku minutach).

3. Ubieraj się ciepło w domu i wietrz go

W lecie nie trzeba tego robić, ale rada przydaje się na okres późno jesienny, zimowy i wczesno wiosenny. Zamiast podkręcać grzejniki na maksymalną temperaturę, lepiej się ubrać ciepło w domu. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że jest im zimno, ale po domu chodzą tak, jakby było lato. Można przecież założyć bluzę itp. cieplejsze ubrania. Oczywiście nie może się to odbywać kosztem naszego standardu życia i zdrowia. Skręcanie grzejników na 10 stopni i chodzenie po domu w kurtce jest bez sensu. Chodzi o to, by ubierać się odpowiednio do pory roku. Chodzenie w letnich ciuchach po domu w zimie, może i jest wygodne, ale na pewno nie pozwoli Ci zaoszczędzić pieniędzy na ogrzewaniu.

ZOBACZ: Dlaczego Kiyosaki mówi, że oszczędzający tracą

Z fizyki wiadomo, że zimne powietrze z większą ilością tlenu szybciej się nagrzewa. Oznacza to, że powinieneś wietrzyć dom (czy też mieszkanie) w zimie. Nie chodzi o to, by mieć cały czas otwarte okno, ale dobrym rozwiązaniem jest np. otwarcie okna na 5-10 min. 3-4 razy w ciągu dnia. W ten sposób szybciej nagrzejesz dom i trochę zaoszczędzisz.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Czy warto samemu aranżować wnętrza?

    Aranżacja salonu to pole do popisu dla wielu projektantów wnętrz, ale także dla nas samych, dlatego też niekoniecznie musimy się zgłaszać po porady do kogoś, ale też możemy stworzyć we własnym domu coś wspaniałego, co nam pozazdroszczą inne osoby i to za niewielką cenę, wystarczy tylko mieć dobry pomysł i umieć zrobić coś z niczego…

  • Pielęgnacja twarzy – maseczki

    Pielęgnacja twarzy – maseczki Maseczki do twarzy mają świetny wpływ na naszą skórę. Maseczka poprawiają wygląd skóry niemal natychmiast po jej zdjęciu. W zależności od rodzaju skóry powinniśmy odpowiednio dobierać maseczki. Skóra ze skłonnościami do wyprysków, powinna być pielęgnowana za pomocą maseczek oczyszczających. Maseczki oczyszczające zwierają glinkę, która głęboko oczyszcza skórę, nadając skórze zdrowy wygląd….