Modna Polka Inowrocław

Duże czy małe – wesele

Off 16

Duże czy małe – wesele

Wiele osób stając przed organizacją wesela zastanawia się jak to wszystko zorganizować. W naszej kulturze od wielu już lat przyjął się zwyczaj ogromnych imprez weselnych. Co prawda powolutku od tego odchodzimy jedna w dalszym ciągu osoby, które pragną zorganizować małe przyjęcie ślubne mają spory problem z naciskami ze strony rodziców czy znajomych. Sama przerabiałam ten temat dlatego chcę powiedzieć wszystkim parom, które zastanawiają się czy takie wesele nie będzie dla nich lepsze – nie dajcie się!

Wiem, że nie jest łatwo sprzeciwiać się rodzinom jednak czasami nie mamy wyjścia… Nie do końca rozumie dlaczego w tak biednym społeczeństwie powstał zwyczaj zaciągania kredytów na wesele byle tylko się pokazać. Na szczęście coraz więcej osó odchodzi od tego zwyczaju a na wesele zaprasza się tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół(nie mylić z ciocią, której nie widziało się od pierwszej komunii i koleżanką z podstawówki). Przyznam szczerze, że cieszy mnie taki stan rzeczy i nie bardzo rozumie naciski na wielkie wesela jeśli państwo młodzi nie mają na nie ochoty.

Oczywiście zdaje sobię sprawę, że część osób nie wyobraża sobie wesela bez orkiestry czy 200 gości – jeśli Cię na to stać i chcesz zorganizować takie wesele to ja nie widzę w tym również nic złego. Moja frustracja rodzi się w sytuacji gdy młodych nie stać na takie wesele, nie chcą go a pomimo tego zaciągają kredyt lub jadą za granicę tylko po to by mieć pieniądze na taką chorą imprezę, której w głębi serca wcale nie chcą a wiem, że takich ludzie jest naprawdę bardzo wielu… Mi osobiście wystarczy najbliższa rodzina, fotograf na ślub no i… przyszły mąż…:)

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Doskonałe do ćwiczeń

    Doskonałe do ćwiczeń Szwedzka marka H&M z sezonu na sezon coraz bardziej wychodzi ku oczekiwaniom swoich klientów i przedstawia nowe kolekcje, dopasowane do aktualnych oczekiwań i panującej mody. W najbliższych dniach w sklepach tej marki pojawi się kolekcja sportowa, doskonała dla każdej kobiety, która jest aktywna sportowo i chce przy tym wyglądać dobrze i stylowo….

  • Zimowa pielęgnacja ciała

    Zimowa pielęgnacja ciała Zima to czas, kiedy musimy szczególnie zadbać o swoje ciało i skórę. W tym okresie często jesteśmy narażeni na niskie temperatury, co może mieć niekorzystny wpływ na nasz wygląd. Dlatego też każdego zimowego dnia należy poświęcić kilka chwil na pielęgnację ciała. Przede wszystkim bardzo ważne jest, aby regularnie stosować balsamy nawilżające, dzięki…