Modna Polka Kwidzyn

Eliza i Zośka

Off 24

Kosmetyki a uroda

Nie da się ukryć, że każda kobieta uwielbia kosmetyki. Kremy, podkłady, maskary, maseczki wypełniają po brzegi naszą kosmetyczkę. Kiedy jakiś mężczyzna spogląda na nią dziwi się po co nam tyle kosmetyków. My natomiast mamy zawsze wszystkiego mało i ciągle dokupujemy kolejny kosmetyk albo chciałybyśmy wypróbować kolejne nowości, które wchodzą na rynek.

Niestety na takie szaleństwo nie może sobie pozwolić każda z nas. Ściśle jest ono związane z zasobem naszego portfela i nie zawsze możemy kupić dany kosmetyk. Często również zdarza się, że gdy mamy bardzo ważne wyjście, na które czekamy już od wielu tygodni akurat w tej chwili kończy nam się nasz ulubiony kosmetyk albo niszczy. Kiedy wszystko jest już zaplanowane na ostatni guzik, mamy przyszykowany strój, który razem z przyjaciółką wybierałyśmy tygodniami, mamy plany co do wyglądu makijażu zdarza się, że w pośpiechu łamiemy pomadkę lub szminkę albo kończy nam się fluid. Jednak istnieje wiele sposobów na poradzenie sobie nawet w tych najgorszych sytuacjach. Kiedy skończyła się nam maskara warto rozciąć opakowanie i dodać odrobinę kremu nawilżającego, po czym nałożyć na twarz. Osiągniemy wtedy podwójny sukces, gdyż będziemy miały idealnie zatuszowaną cerę i odpowiednio nawilżoną. Ten sposób wygładzisz skórę i ujednolicisz jej kolor. A na problem ze złamaną pomadką najlepszy jest sposób, który polega na tym, że podgrzewasz nad płomieniem świecy kawałek szminki, który się złamał (przez około minuty) a następnie dociskasz całość do reszty, która została w osłonie. Pożądany efekt będzie możliwi po dosłownie chwili gdy całość się sklei.

Zatem istnieją sposoby, które uratują nasze kosmetyki przez zniszczeniem albo skończeniem, w momencie kiedy zazwyczaj w momencie kiedy kobieta załamuje ręce w bezradności.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Uroda

    Z suszonych kwiatów bzu koralowego przygotowuje się napary i odwary działające oczyszczająco i napotni. Stosuje się go też przy przeziębieniach, w gorączce, chorobach zakaźnych i skąpomoczu i w niektórych chorobach skóry związanych z zaburzeniami przemiany materii. Uroda ma wiele do zawdzięczenia bzu koralowemu. Głownie dzieje się tak dlatego, że jego owoce zawierają wiele niezbędnych do…

  • Spodnie dzwony

    Spodnie dzwony można nosić właściwie do wszystkiego. Przez wiele lat stanowiły symbol dekady lat siedemdziesiątych, zresztą dwadzieścia lat później odniosły kolejny triumf już w latach dziewięćdziesiątych. Najefektowniej prezentują się spodnie dzwony wykonane z jeansu, ale do ich szycia stosuje się tkaniny bardzo różnorodne. Jakiś czas temu na wybiegach furorę robiły dzwony wykonane z syntetycznego materiału…