Styl i Uroda

Odpowiednie wychowanie

Off 11

Odpowiednie wychowanie

W takiej małej komórce, jak rodziny, ważną rolę pełnią rodzice. Jednak będą oni mogli zapewnić swoim dzieciom odpowiednie wychowanie, jeśli będą posiadać odpowiednie zasady moralne. Muszą oni na przykład posiadać odpowiedni stosunek do pewnych używek, które są dostępne na rynku. Warto jest rzadko decydować się na alkohol, kiedy to posiadamy dzieci. Wtedy będą mogli oni zauważyć, że taki alkohol powinniśmy wybierać jedynie w momencie, gdy jest pewne spotykanie, impreza.

A nie ma to być dla nas ciągłym zwyczajem. Następnie dobrze będzie, jeśli tacy rodzice poinformują swoje dzieci, jaki powinien być ich stosunek do używek. Mogą one mieć z nimi styczność już w szkole. A na pewno znajdują się koledzy, którzy będą chcieli zaproponować alkohol, narkotyki, czy papierosy, naszym dzieciom. W tym przypadku możemy starać się ich nauczyć odbijania tak zwanej piłeczki, czyli ukazać im, jak mogliby odpowiedzieć swoim rówieśnikom w takim przypadku.

Przecież nie warto jest wtedy odchodzić bez żadnej wypowiedzi. Są pewne słowa, które pozwolą nam od razu zgasić takie osoby, które zachęcają nas do używek. Dzięki temu nie będą oni nas więcej razy zachęcać do zażywania. Na przykład możemy im odpowiedzieć, że dzięki, ale nie mam zamiaru niszczyć swojego organizmu, czy dzięki, ale mam trochę rozumu i nie mam zamiaru go stracić.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • JESZCZE O BŁONNIKU

    Błonnik nie zawiera żadnych witamin, ani innych cennych dla organizmu składników odżywczych, a jednak bez jego obecności w przewodzie pokarmowym nie ma mowy o jego prawidłowym funkcjonowaniu. Po pierwsze działa jak miotełka i wymiata z przewodu pokarmowego niepotrzebne resztki, pobudzając jelita do pracy i nie dopuszczając do zaparć, po drugie oczyszcza organizm (przy tej okazji)…

  • Medycyna estetyczna

    Nie jest tajemnicą, że chyba większości z nas zależy na atrakcyjnym wyglądzie. Odpowiedni makijaż, fryzura, ubrania czy dodatki potrafią zdziałać w tej kwestii bardzo wiele. Niestety, zdarza się również tak, że na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Wtedy z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna. Jeszcze kilkanaście lat temu wszelkie ingerencje chirurgiczne w wygląd uważane były…