Styl i Uroda

Sieroca rodzina cierpi

Off 12

Sieroca rodzina cierpi

Zdarza się czasami tak, że osoby biorące pod opiekę malucha, takiego trzyletniego, mogą spodziewać się pewnych wad czy chorób. Dziecko brane z domu opiekuńczego czyli adoptowane jest w stanie funkcjonować w grupie, ponieważ wychowywało się z innymi dziećmi, jednak może mieć tak czy owak trudności. Mamy tutaj do czynienia z problemami rodzinnymi, które bardzo mogą wpłynąć na zastępczych rodziców. Ważne jest aby adoptujące osoby np. dziecko o chorobie sierocej mieli predyspozycje do opiekowania się takim brzdącem.

W przypadku choroby sierocej, dziecko bardzo emocjonalnie może podejść do sytuacji przeprowadzki, albo też zupełnie bez zachowania radości, gdzie inne na jego miejscu dziecko skakałoby nam na ręce. Choroba sieroca może dotknąć każdą rodzinę, gdzie dziecko nie odzywa się do bliskich i zawiesza wzrok w jednym punkcie. Z reguły jakikolwiek dom może mieć takie problemy rodzinne związane właśnie z chorobą. Nad takim dzieckiem rodzina musi bardzo długo pracować i okazywać o wiele więcej miłości niż zdrowemu dziecku. Choroba sieroca mogła wdać się z powodu oderwania od biologicznych rodziców np.

alkoholików, gdzie dziecko odcięło się i odizolowało ciałem i umysłem. Stąd też tempo rozwoju tego dziecka będzie spowolnione, przyswajanie wiedzy i norm może zająć jemu dłużej. W końcu dojdzie do normalności, jeżeli rodzice będą dużo okazywali czułości.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Spodnie dzwony

    Spodnie dzwony można nosić właściwie do wszystkiego. Przez wiele lat stanowiły symbol dekady lat siedemdziesiątych, zresztą dwadzieścia lat później odniosły kolejny triumf już w latach dziewięćdziesiątych. Najefektowniej prezentują się spodnie dzwony wykonane z jeansu, ale do ich szycia stosuje się tkaniny bardzo różnorodne. Jakiś czas temu na wybiegach furorę robiły dzwony wykonane z syntetycznego materiału…

  • Tampony czy Podpaski

    Mężczyźni nie rozumieją, jak trudna jest miesiączka Wielu mężczyzn nie rozumie, czym tak naprawdę dla kobiet jest miesiączka. Wydaje im się, że to tylko jakaś tam fanaberia, kupi sobie taka tampony czy podpaski, zaaplikuje, zatamuje i wszystko gra. Nie pojmują oni, jak trudny jest to czas i z jak nieprzyjemnymi doznaniami się wiąże. Szczególnie, że…