Blog

Skandia polisa inwestycyjna

Off 6

Skandia polisa inwestycyjna (10)Polisa inwestycyjna łączy pomnażanie zgromadzonego kapitału i ochronę ubezpieczeniową.
Jest to polisa na życie i inwestowanie w jednym.
Wykupując polisę inwestycyjną klienci opłacają składki w dwóch częściach. Pierwsza część idzie na zapewnienie wypłaty określonej sumy na wypadek śmierci, drugą wykupuje się jednostki uczestnictwa w Ubezpieczeniowym Funduszu Kapitałowym. Są one inwestowane w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych. Organy te zarządzają środkami pieniężnymi według ustalonej polityki finansowej.
Zysk nie jest tu  gwarantowany i wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym.
Skandia to szwedzkie Towarzystwo Ubezpieczeń na życie, które działa w Polsce od 1999r. Specjalizują się w ubezpieczeniach na życie zarówno tych tradycyjnych jak i z ubezpieczonym funduszem kapitałowym.
Jednym ze sztandarowych produktów jest w Skandia polisa inwestycyjna.
Dzięki serwisowi online klient może w każdej chwili sprawdzić przebieg inwestycji, wskazać sposób inwestycji przyszłych składek, aktywować nowe usługi.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Modna Polka allegro

    Modna Polka a zakupy w internecie Modna Polka to kobieta, która zna swoją wartość. To osoba, do której można przypisać takie cechy jak: nowoczesność, indywidualizm i odwaga. Modna Polka to kobieta, która nie boi się eksperymentować ze swym wizerunkiem, znając przy tym własne upodobania i predyspozycje. Obecny rynek odzieżowy daje kobietom wiele możliwości i sklepów,…

  • Pipeta wzór

    Nowoczesna kobieta Niezwykle ważną rolę dla kobiety w dzisiejszych czasach odgrywa moda, zdrowie i uroda. Powiedzieć by można było, że dla wielu stało się to priorytetem. Nie ulega wątpliwości, że kobiety dawniej były zupełnie inne, znaczącą rolę przywiązywały do rodziny i utrzymania porządku domu. Dawniej kobiety czekały na chwile kiesy ich mąż wróci do domu…