Lamodalena modna Polka

Współczesne sposoby na sprzedaż wszystkiego

Off 135

Współczesne sposoby na sprzedaż wszystkiego

Chodząc po sklepach atakowani jesteśmy z każdej strony hasłami o wyprzedaży, promocjami dwa plus jeden gratis, upustami procentowymi, gratisami. Przy kasie stoją przecenione artykuły czy towary w mega atrakcyjnych cenach, a każdy sprzedawca coś nam poleca. Jak sprzedać? To pytanie dręczy handlowców, którzy wpadają na coraz mądrzejsze pomysły. Pracowników wysyła się na kusy aktywnej sprzedaży, motywuje ich do polecania produktów. Kupujesz buty? Koniecznie musisz zaopatrzyć się w pastę i zapasowe sznurówki. Sprzedaż kilku produktów to zadanie większości sprzedawców. Coś nie schodzi? Przypnijmy metkę z napisem „Promocja” jest szansa, że przyciągnie wzrok. Albo przestawmy to w inne miejsce, trochę zburzmy ład. Niech zainteresuje. Sprzedać można wszystko, czasami trzeba tylko uzmysłowić ludziom, ze jest to modne, albo sprawić, aby stało się modne. Świetnym przykładem takiego zachowania jest odnowienie Frugo. Firma swego czasu wycofała produkt z rynku, bo okazał się nierentowny. A potem w Internecie ludzie zaczęli o Frugo wspominać, stało się czymś kultowym, czymś pożądanym. I wróciło w pełnej chwale na rynek i obecnie rozwija się dosyć prężnie. Obecnie sprzedaż to sztuka, którą niektórzy opanowali perfekcyjnie tworząc potrzeby jeszcze zanim zdajemy sobie sprawę, że je posiadamy. Reklamy są personalizowane, wyprzedaże planowane po naszych wypłatach, a promocje i gazety promocyjne konieczne do ściągnięcia tłumów klientów. Marketing to najprężniej rozwijający się dział sprzedaży.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Doskonałe do ćwiczeń

    Doskonałe do ćwiczeń Szwedzka marka H&M z sezonu na sezon coraz bardziej wychodzi ku oczekiwaniom swoich klientów i przedstawia nowe kolekcje, dopasowane do aktualnych oczekiwań i panującej mody. W najbliższych dniach w sklepach tej marki pojawi się kolekcja sportowa, doskonała dla każdej kobiety, która jest aktywna sportowo i chce przy tym wyglądać dobrze i stylowo….

  • Najlepsze serum do rzęs

    Lubisz wykonywać wyraziste makijaże i martwisz się o ich wpływ na kondycję skóry i rzęs? W tym pierwszym przypadku wystarczy regularnie sięgać po dobry krem i stosować najlepsze produkty do demakijażu. W drugim demakijaż również ma znaczenie – musi być staranny, usuwać wszelkie pozostałości tuszu i jak najdelikatniej zdejmować sztuczne rzęsy. Ale to nie wszystko….